• تولیدات پورتال
  • گالری تصاویر
  • ویدئوهای جنجالی
اخبار و تازه ها
مرتب سازی مناظره ها
مهمترین وظیفه رئیس جمهور بعدی را چه میدانید؟
حل مشکلات اقتصادی ومسکن
69%
 
اجرای عدالت ورسیدگی به محرومان
12%
 
ادامه روند مذاکرات ورفع تحریم
6%
 
گسترش آزادی های اجتماعی وتوسعه سیاسی
12%
 
کد : MD-156      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۲ شنبه ۲ آذر      تعداد بازدید : 743

مهدی کوچک زاده

مهدی کوچک زاده

 

مهدی کوچک زاده  فرزند حسین در ۱۳۳۷ در خانواده ای مذهبی در تهران متولد شد. 

سال ۱۳۵۵ در رشته آبیاری دانشگاه شیراز پذیرفته و در سال ۱۳۵۶ با شرکت مجدد در کنکور در رشته اقتصاد دانشگاه تهران مشغول به تحصیل شد.

وی به دلیل شرکت در تظاهرات و اعتصابهای دانشجویی در سال ۵۷ از دانشگاه اخراج و بعد از پیروزی انقلاب تحصیل خود را در رشته آبیاری ادامه داده در تعطیلات انقلاب فرهنگی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و در سال ۱۳۶۴ با اخذ مدرک کارشناسی از دانشگاه تهران با معدل عالی فارغ التحصیل و بلافاصله برای خدمت به جهاد سازندگی کردستان عزیمت و مسئولیت کمیته آب استان را برعهده گرفت.

کوچک زاده کارشناسی ارشد خود را در رشته هیدرولیک با درجه ممتاز از موسسه بین المللی هیدرولیک در دلفت هلند اخذ و از تابستان ۱۳۶۸ به عنوان عضو هیئت علمی مسئولیت توسعه و تجهیز مراکز آموزش عالی جهاد را برعهده گرفت.

در سال ۱۳۷۶ دوره دکترا را با کسب رتبه اول به پایان رساند.

 

دکتر کوچک زاده از سال ۱۳۸۳ با رای مردم به نمایندگی مردم شریف تهران در مجلس هفتم برگزیده شد و این اعتماد برای دوره هشتم مجلس نیز از سوی مردم به وی باقی ماند.
کوچک زاده در طی دو دوره نمایندگی عضویت در کمیسیونهای اصل ۹۰ در مجلس هفتم و کمسیون شوراها در مجلس هشتم را تجربه نموده است.
وی نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس هفتم و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و کره شمالی در مجلس هشتم بوده است.

 

نظر شما :
captcha