• تولیدات پورتال
  • گالری تصاویر
  • ویدئوهای جنجالی
اخبار و تازه ها
مرتب سازی مناظره ها
مهمترین وظیفه رئیس جمهور بعدی را چه میدانید؟
حل مشکلات اقتصادی ومسکن
71%
 
اجرای عدالت ورسیدگی به محرومان
11%
 
ادامه روند مذاکرات ورفع تحریم
5%
 
گسترش آزادی های اجتماعی وتوسعه سیاسی
11%
 
کد : MD-395      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۲ شنبه ۲ آذر      تعداد بازدید : 889

زندگی‌ شخصی‌ رابرت‌ دنیرو

زندگی‌ شخصی‌ رابرت‌ دنیرو

 
رابرت‌ در سال‌ ۱۹۷۶، با (دیان‌ آبوت‌)ازدواج‌ کرد و ثمره‌ این‌ ازدواج‌ یک‌ پسر به‌ نام‌(رافائل‌) بود. اما در سال‌ ۱۹۸۸ این‌ ازدواج‌ به‌طلاق‌ منجر شد. گرچه‌ رابرت‌ دختر(دیان‌)،(درینا) که‌ از ازدواج‌ اولش‌ بود را به‌فرزند خواندگی‌ پذیرفت‌.
رافائل‌ پسر رابرت‌ نیز بازیگر است‌. او دراستودیوی‌ بازیگری‌ (استلا آدلر) آموزش‌ دیده‌است‌. دنیرو در سال‌ ۱۹۹۸ با (گریس‌) هنرپیشه‌هالیوود ازدواج‌ کرد و صاحب‌ فرزندی‌ به‌ نام‌(الیوت‌) شد.
 
رابرت‌ دنیرو در نیویورک‌ چندین‌ رستوران‌خریداری‌ کرده‌ است‌. همچنین‌ در غرب‌ هالیوودو (سانفرانسیسکو) با مشارکت‌ (فرانسیس‌ فوردکاپولا) کارگردان‌ فیلم‌های‌ پدرخوانده‌، به‌ افتتاح‌رستوران‌های‌ زنجیره‌ای‌ (لایکا) و (نوبا) اقدام‌کرده‌ است‌.......
 
رابرت‌ دنیرو مرد مهربان‌ و دست‌ و دلبازی‌است‌ او برای‌ کودکان‌ فقیر آفریقایی‌ تاکنون‌چندین‌ جشنواره‌ هنری‌ برپا کرده‌ و عایدی‌ آن‌ رابه‌ نفع‌ کودکان‌ آفریقایی‌ خرج‌ کرده‌ است‌.
 
برای‌ مثال‌ او چندی‌ پیش‌ اقدام‌ به‌ فروش‌روبان‌های‌ سبزرنگی‌ کرد که‌ خودش‌ نیز یکی‌ ازروبان‌ها را به‌ یقه‌اش‌ زده‌ بود و درآمد حاصله‌ ازفروش‌ روبان‌ها صرف‌ دارو و درمان‌ کودکان‌ایذی‌ در افریقا شد.
 

 

نظر شما :
captcha