• تولیدات پورتال
  • انتخابات 92
  • گالری تصاویر
  • ویدئوهای جنجالی
  • انتخابات مجلس دهم
  • انتخابات مجلس خبرگان
اخبار و تازه ها
مرتب سازی مناظره ها
رعایت کدامیک از گزینه های زیر درمناظره ها و گفتگوهای مسئولین کشور بعنوان اولویت اول باید رعایت شود؟
بیان حقیقت
71%
 
رعایت مصالح ومنافع ملی
14%
 
پرهیز ازبیان نظرات غیر تخصصی
13%
 
کد : MD-395      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۲ شنبه ۲ آذر      تعداد بازدید : 711

زندگی‌ شخصی‌ رابرت‌ دنیرو

زندگی‌ شخصی‌ رابرت‌ دنیرو

 
رابرت‌ در سال‌ ۱۹۷۶، با (دیان‌ آبوت‌)ازدواج‌ کرد و ثمره‌ این‌ ازدواج‌ یک‌ پسر به‌ نام‌(رافائل‌) بود. اما در سال‌ ۱۹۸۸ این‌ ازدواج‌ به‌طلاق‌ منجر شد. گرچه‌ رابرت‌ دختر(دیان‌)،(درینا) که‌ از ازدواج‌ اولش‌ بود را به‌فرزند خواندگی‌ پذیرفت‌.
رافائل‌ پسر رابرت‌ نیز بازیگر است‌. او دراستودیوی‌ بازیگری‌ (استلا آدلر) آموزش‌ دیده‌است‌. دنیرو در سال‌ ۱۹۹۸ با (گریس‌) هنرپیشه‌هالیوود ازدواج‌ کرد و صاحب‌ فرزندی‌ به‌ نام‌(الیوت‌) شد.
 
رابرت‌ دنیرو در نیویورک‌ چندین‌ رستوران‌خریداری‌ کرده‌ است‌. همچنین‌ در غرب‌ هالیوودو (سانفرانسیسکو) با مشارکت‌ (فرانسیس‌ فوردکاپولا) کارگردان‌ فیلم‌های‌ پدرخوانده‌، به‌ افتتاح‌رستوران‌های‌ زنجیره‌ای‌ (لایکا) و (نوبا) اقدام‌کرده‌ است‌.......
 
رابرت‌ دنیرو مرد مهربان‌ و دست‌ و دلبازی‌است‌ او برای‌ کودکان‌ فقیر آفریقایی‌ تاکنون‌چندین‌ جشنواره‌ هنری‌ برپا کرده‌ و عایدی‌ آن‌ رابه‌ نفع‌ کودکان‌ آفریقایی‌ خرج‌ کرده‌ است‌.
 
برای‌ مثال‌ او چندی‌ پیش‌ اقدام‌ به‌ فروش‌روبان‌های‌ سبزرنگی‌ کرد که‌ خودش‌ نیز یکی‌ ازروبان‌ها را به‌ یقه‌اش‌ زده‌ بود و درآمد حاصله‌ ازفروش‌ روبان‌ها صرف‌ دارو و درمان‌ کودکان‌ایذی‌ در افریقا شد.
 

 

نظر شما :
captcha