کد : MD-844      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۲ شنبه ۲ آذر      تعداد بازدید : 505

محمدرضا مهماندار

محمدرضا مهماندار

 

 

سرهنگ محمدرضا مهماندار از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی ایران که در تاریخ پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۹ با حکم فرماندهٔ ناجا و پس از بازنشستگی سردار محسن بیگی فرماندهٔ پیشین پلیس راهنمایی و رانندگی به عنوان فرماندهٔ جدید پلیس راه ایران نائل آمد.
 
 
 
 
 
 

 

نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
امامی  | ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
0
0
پاسخ
سلام ،انشالله در آرامش باشید .
زمان چراغ راهنمایی از 12 ثانیه یک مرتبه زرد شد ، وسط چارراه . دوربین عکس می گیره ؛ جریمه 200 هزارتومن به خاطر خلافی که مرتکب نشدم.اعتراض هم بشه عکس دارند و حقی که به صورت نامحسوس خورده میشه
شماره تلفن ها که هیچکدوم جواب ندادن روابط عمومی راهور کل می گه ربطی به ما نداره زنگ بزن 87500 ،کد چراغ خراب رو اعلام کن و رفتم دیدم اصلا چراغش کد نداره 87500 هم اشغاله کاملا دروباره زنگ زدم به راهور کل میگن وظیفه ما نیست اما حالا میگیم. تو مسیرم سه تا از این چراغا هست یکی رو 3 ثانیه ، 5 ثانیه می ایسته ،اون یکی یهو از 13 ثانیه صفر میشه، نه می تونی بری نه می تونی وایسی. دوباره زنگ زدم راهور منطقه میگه چی میگی وظیفه ما فقط تصادفاته . خلاصه قانون که باید باعث آرامش بشه باعث شده اضطراب بگیریم و عجله مردم باعث تصادف و متوجه نشدم به کی ربط داره و کی باید پاسخگو باشه . تو این وضعیت بد اقتصادی مجبورم پرداخت کنم اما چیزی که خیلی ناراحت کننده ست اینکه جایی برای دادرسی پیدا نکردم و بدتر اینکه اعتماد افراد از بین میره.
حالا موندم از این اتفاقات چه نتیجه ای باید بگیرم
captcha