• تولیدات پورتال
  • گالری تصاویر
  • ویدئوهای جنجالی
اخبار و تازه ها
مرتب سازی مناظره ها
مهمترین وظیفه رئیس جمهور بعدی را چه میدانید؟
حل مشکلات اقتصادی ومسکن
69%
 
اجرای عدالت ورسیدگی به محرومان
12%
 
ادامه روند مذاکرات ورفع تحریم
6%
 
گسترش آزادی های اجتماعی وتوسعه سیاسی
12%
 
کد : MD-983      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۲ شنبه ۲ آذر      تعداد بازدید : 437

نظام‌الدين برزگري

نظام‌الدين برزگري

 

 

نظام‌الدين برزگري هم‌اينك معاون نظارت براجراي استانداردها و سيستم‌هاي كيفيت رييس مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران است.
 
تلاش‌هاي برزگري در ابداع و اجراي طرح جامع علاوه براينكه از عرضه بسياري از كالاهاي غيراستاندارد جلوگيري كرد منجر به ايجاد مكانيزم نظارتي قوي‌تري براجراي استانداردها گرديد.
 
برزگري با رايزني‌ها و پيگيري‌هاي فراوان موفق شد لزوم اجراي اين طرح را نزد مراكز تصميم‌گيري به اثبات رسانده و براي اولين‌بار بودجه‌اي جداي از بودجه عمومي مؤسسه از سازمان مديريت و برنامه‌ريزي وقت جهت اجراي اين طرح جامع و هماهنگ در سراسر كشور دريافت كند تا مؤسسه استاندارد بتواند نمونه كالاها را از بازار و نه از خطوط توليد تهيه كرده و به‌صورت واقعي نسبت به محك زدن آنها اقدام نمايد.
 
از ديگر خدمات برزگري در كسوت معاون رييس مؤسسه استاندارد مي‌توان به تلاش وي براي رفع موازي‌كاري‌هاي مؤسسه با ساير دستگاه‌هاي ناظر خصوصاً وزارت بهداشت اشاره كرد به‌گونه‌اي كه اين تلاش‌ها و همراهي معاونت غذا و داروي وزير بهداشت منجر به پديدآمدن رابطه‌اي منطقي بين اين دو نهاد متولي نظارت بر سلامت جامعه شد. 
 
برزگري كه خود در رشته علوم آزمايشگاهي تا مقطع كارشناسي ارشد تحصيل كرده و فوق‌ليسانس مديريت نيز دارد بيش‌از دو دهه سابقه مديريتي دارد كه 9 سال آن در وزارت بازرگاني و 16 سال آن در مؤسسه استاندارد بوده‌است.
 
وي پيش‌از اين مديركل استاندارد آذربايجان غربي به‌مدت چهار سال و مديركل استاندارد آذربايجان شرقي به‌مدت 5 سال بوده‌است.
 
برزگري 3 سال قبل ابتدا به سمت معاون تحقيقات غيرفلزي مؤسسه منصوب و سپس با حفظ سمت سرپرست معاونت تحقيقات فلزي مؤسسه نيز گرديد و به اين ترتيب بيش‌از 11 اداره كل مؤسسه را هدايت و مديريت كرد تااينكه با تغيير ساختار مؤسسه استاندارد به سمت معاون اجراي استانداردها و سيستم‌هاي كيفيت منصوب شد كه مهم‌ترين معاونت مؤسسه استاندارد محسوب گشته و چهار اداره كل نظارت براجراي استانداردها و اداره كل نظارت بر سيستم‌هاي كيفيت ، اداره كل بازرسي كالا و امور صادرات و واردات و اداره كل اندازه‌شناسي و اوزان و مقياس را شامل مي‌شود.

 

نظر شما :
captcha