کد : 305-1293180      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن      تعداد بازدید : 180

مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح: ورود کارکنان دستگاه قضا به مناقشات سیاسی به کشور لطمه می‌زند

مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر وارد نشدن کارکنان دستگاه قضایی به دسته‌ها و گروه‌های سیاسی گفت: ذات دستگاه قضایی طوری است که با ورود کارکنان این دستگاه به مناقشات سیاسی، کشور و مردم آسیب می‌بینند.

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد غلامی مدیر کل حفاظت و اطلاعات در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز با تأکید بر حفظ اسرار مردم به عنوان وظیفه شرعی و قانونی کارکنان دستگاه قضایی گفت:‌ ما به اقتضای شغلمان با اسرار مردم سرکار داریم لذا موظفیم این اسرار را حفظ کنیم؛ بر اساس قوانین، تحقیقات مقدماتی محرمانه بوده و انتشار مطالب آن ممنوع است.

مدیرکل حفاظت‌واطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات حق و تکلیف همه مردم به شمار می‌آید و با انتخاب افراد اصلح به رشد و پویایی جامعه کمک کنیم.
وی با تأکید بر پرهیز از ورود کارکنان دستگاه قضایی به‌ویژه سازمان قضایی نیروهای مسلح به دسته‌ها و گروه‌های سیاسی گفت: ذات دستگاه قضایی طوری است که در صورت ورود کارکنان این دستگاه به مناقشات سیاسی، کشور و مردم از این قضیه لطمه و آسیب می‌بینند.

غلامی با ابراز تأسف از اینکه قبح برخی مسائل در جامعه ریخته است گفت: توصیه و سفارش در اول انقلاب قباحت داشت ولی متأسفانه امروز در جامعه شایع شده و هرکسی برای اینکه کارش انجام شود سراغ فردی می‌رود.
این مقام مسئول با بیان اینکه دشمن امروز در بعد فرهنگی قصد ضربه زدن به‌نظام اسلامی را دارد، افزود: استکبار از تهاجم سخت‌افزاری مأیوس شده و در پی جنگ و حمله نظامی نیست و می‌خواهد با متلاشی کردن فرهنگ اسلامی و ارزش‌های حاکم در جامعه به ما ضربه بزند.
وی با تأکید بر لزوم شناسایی حرکات و شیوه‌های دشمن در تغییر فرهنگ و ارزش‌های جامعه بیان کرد: فضای مجازی علی‌رغم اینکه فضای خوبی برای تبادل اطلاعات و اطلاع‌رسانی است ولی با غفلت ما می‌تواند تبدیل به بمبی شود که بنیاد خانواده‌ها را متلاشی می‌کند.
غلامی گفت: فرهنگ ناهنجار غرب با ایجاد شبهه، مکر و حیله، جوسازی و استفاده از جهالت افراد در جوامع رسوخ می‌نماید.
انتهای پیام/

نظر شما :
captcha