کد : 305-1293215      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن      تعداد بازدید : 132

در دویست و سی‌ و چهارمین جلسه علنی شورای شهر یک فوریت مساعدت مالی برای برگزاری انتخابات به فرمانداری‌‌های ری و شمیرانات تصویب شد

در دویست و سی‌ و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران یک فوریت طرح مساعدت مالی برای برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری‌های ری و شمیرانات تصویب شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در دستور جلسه دویست و سی و چهارمین جلسه شورای شهر تهران یک فوریت طرح مساعدت مالی به منظور برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری‌های ری و شمیرانات مورد بررسی قرار گرفت و با رأی اکثر اعضا تصویب شد. در دلایل بررسی یک فوریت این طرح آمده است با توجه به نزدیکی انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی و دوره هفتم خبرگان رهبری و همینطور مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص کمک شهرداری‌ها به مجریان انتخابات و با توجه به تخصیص اعتبار به فرمانداری تهران ضرورت دارد کمک لازم به فرمانداری‌های شهرستان‌های ری و شمیرانات نیز انجام شود.

پیش از این نیز شهرداری تهران مبلغ 5 میلیارد ریال کمک از محل اعتبارات در اختیار به فرمانداری تهران برای برگزاری انتخابات 7 اسفند سال جاری اختصاص داده است.

در این جلسه اختصاص 600 میلیون تومان به فرمانداری ری و 400 میلیون تومان به فرمانداری شمیرانات نیز مورد بررسی قرار گرفت که قرار شد در کمیسیون‌های تخصصی مورد بررسی نهایی قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما :
captcha