کد : 305-1294390      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ جمعه ۱۶ بهمن      تعداد بازدید : 79

به منظور رویارویی با نافرمانی مدنی یورش مأموران بحرینی‌ به منازل انقلابیون در آستانه 14 فوریه

مأموران بحرینی‌ در آستانه فرارسیدن سالروز شعله ور شدن انقلاب 14 فوریه و آغاز موعد نافرمانی مدنی، بار دیگر به خانه‌های مردم یورش بردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، مزدوران و نیروهای امنیتی بحرین برای مقابله با «نافرمانی مدنی» در سالگرد آغاز انقلاب مردمی این کشور به خانه‌های مردم یورش بردند.

به گزارش شبکه «العالم»، گروه‌های انقلابی از مردم خواسته بودند تا در سالروز انقلاب، فعالیت‌هایی را در چارچوب نافرمانی مدنی در دستور خود قرار دهند. آنها در بیانیه خود از جمله از مردم خواستند تا فروشگاه‌های خود را از ساعت هشت شب به وقت محلی جمعه 12 فوریه تا شب 14 فوریه ببندند.

این بیانیه همچنین خوستار خاموش کردن چراغ‌های بیرونی منازل، توقف داد و ستدهای دولتی و بانکی و تجاری، خودداری از رفتن مردم به سر کار و مدارس و دانشگاه‌ها – به استثنای پرسنل پزشکی- در طول سه روز نافرمانی مدنی و نیز سرپیچی از قوانین ظالمانه و جلوگیری از ورود نیروهای مزدور آل خلیفه به میادین ویژه تظاهرات شد.

گروه‌های «ائتلاف جوانان 14 فوریه»، «جریان الوفاء اسلامی»، جنبش «احرار البحرین»، جنبش «خلاص»، جریان «عمل اسلامی« و جنبش «حق» همچنین از مردم خواستند که در طول سه روز نافرمانی مدنی، به پمپ بنزین‌ها مراجعه نکنند و از تردد با خودرو، خودداری و همه خیابانها را خالی کنند و به میادین مختلف بحرین بویژه در شهر منامه و اطراف میدان شهدا بروند و از خرید و فروش و رفت و آمد به پاساژها و محل‌های تفریحی یا سفر از طریق پل شهید نمر در این سه روز خودداری کنند.

گزارش ها حاکی است که مزدوران و نیروهای امنیتی بحرین برای مقابله با نافرمانی مدنی همچنان به یورش به خانه‌ها ادامه می‌دهند. آنها در همین راستا، روز سه شنبه به محله‌های مسکونی درمناطق مختلف بحرین از جمله دو شهرک الدراز و المصلی یورش بردند.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha