کد : 305-1294520      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ جمعه ۱۶ بهمن      تعداد بازدید : 142

مرحله پلی‌آف لیگ برتر واترپلو سپاهان با پیروزی بر دانشگاه آزاد شگفتی‌‌‌ساز شد

دور رفت مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو با پیروزی فولاد مبارکه سپاهان و نیروی زمینی ارتش به پایان رسید تا مسیر صعود این دو تیم به فینال هموار شود.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پس از برگزاری مسابقات مرحله گروهی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو و مشخص شدن تیم های اول تا چهارم، دور رفت مرحله نیمه نهایی نیز امروز (جمعه) به پایان رسید. در رقابت‌های امروز، از ساعت 15:00 دو دیدار به طور همزمان در امیدیه و اصفهان برگزار شد که در پایان تیم های نیروی زمینی ارتش و فولاد مبارکه سپاهان، استخر مسابقه را با دست پر ترک کردند.

در امیدیه جدال تیم های دوم و سوم جدول رده بندی به میزبانی تیم سوم برگزار شد. نفت امیدیه که در پایان دور گروهی با 12 امتیاز به عنوان سومی رسیده بود مقابل نیروی زمینی 15 امتیازی به آب زد. دیداری که همانند تمامی بازی‌های این دو تیم حساس و نزدیک پیگیری شد و در نهایت با حساب 10 بر 8 به سود تیم میهمان نیروی زمینی ارتش به پایان رسید.

در دیگر بازی این مرحله اما شگفتی به وجود آمد. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان تیم چهارم جدول که با هشت امتیاز به مرحله پلی آف رسیده بود میزبان دانشگاه آزادی بود که با 18 امتیاز بی رقیب به نظر میرسید. این دیدار جذاب و درگیرانه که با استقبال خوب تماشاگران اصفهانی هم همراه شد در نهایت 12-9 به سود سپاهان تمام شد تا غیرقابل پیش‌بینی ترین نتیجه این هفته رقم بخورد.

با ثبت این نتایج پیش بینی فینالیست‌های این دوره بیش از پیش سخت شد.  حالا  باید تا جمعه هفته آینده (23 بهمن 1394) و برگزاری دور برگشت مرحله پلی آف منتظر بمانیم و ببینیم کدام تیم‌ها راهی فینال بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو می‌شوند.

 

*نتایج مسابقات دور رفت مرحله پلی آف (نیمه نهایی) بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو:

نفت امیدیه 8 – نیروی زمینی ارتش 10
فولاد مبارکه سپاهان 12 – دانشگاه آزاد اسلامی 9

 

انتهای پیام/آ

بورس (موضوع شناسی و احکام)
۱۳۹۹/۵/۸
بورس (موضوع شناسی و احکام)
بازدید : ٣١
عرفات، سرزمین شناخت و معرفت
۱۳۹۹/۵/۸
عرفات، سرزمین شناخت و معرفت
بازدید : ٣٣
شناسایی ۲۵۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا/ آمار درگذشتگان در آستانه ۵ رقمی شدن
۱۳۹۹/۴/۴
شناسایی ۲۵۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا/ آمار درگذشتگان در آستانه ۵ رقمی شدن
بازدید : ٥٥
شناسایی ۲۴۷۲ مورد جدید مبتلا به کرونا/ آمار فوتی‌ها سه رقمی شد
۱۳۹۹/۳/۲۵
شناسایی ۲۴۷۲ مورد جدید مبتلا به کرونا/ آمار فوتی‌ها سه رقمی شد
بازدید : ٤٤
نظر شما :
captcha