کد : 305-1298596      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن      تعداد بازدید : 46

سمندر: توانایی‌های گسترش فولاد فراتر از آنچه تاکنون دیده‌ایم است

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: در صورت حفظ آرامش و تمرکز فکری تیمی مان، توانایی‌های بازیکنان ما فراتر از آنچه تاکنون دیده‌ایم، است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه گسترش فولاد، غلامرضا سمندر بعد از پیروزی ارزشمند گسترش فولاد تبریز مقابل ملوان انزلی در دیدار هفته بیستم لیگ برتر، تلاش های کادرفنی، بازیکنان و تمامی عوامل اجرایی باشگاه را عامل کسب موفقیت دانست.
سمندر بازی تاکتیکی زیبا و کسب نتیجه خوب، را برای هر تیمی ایده آل ترین حالت ممکن عنوان داشت و افزود: دیدار برابر ملوان، یکی از نمایش های ماندگار گسترش فولاد در فصل جاری بود و امیدوارم با تداوم این روند، به جایگاه مطلوب دست یابیم.
وی با بیان اینکه گسترش فولاد تبریز به غیر از بازی هفته گذشته مقابل سیاه جامگان، در اکثر دیدار های فصل پانزدهم عملکرد رضایت بخشی داشته، گفت: همانطور که پیش از این نیز گفته ایم، در صورت حفظ آرامش و تمرکز فکری تیمی مان، توانایی‌های بازیکنان ما فراتر از آنچه تاکنون دیده‌ایم، است.
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در ادامه اظهاراتش با اشاره به تلاش مدیریت و عوامل اجرایی باشگاه و کادرفنی برای ایجاد آرامش و جلوگیری از بروز حاشیه در تیم، اضافه کرد: تداوم روند رو به رشد تاکتیکی و کسب موفقیت صرفا با حفظ تمرکز و فراهم آوردن وضعیت پایدار آرامش میسر است و تمامی برنامه ها و هدفگذاری باشگاه در همین راستا تدوین شده است.
غلامرضا سمندر که شب قبل از بازی مقابل ملوان در هتل محل برگزاری اردوی تیم فوتبال گسترش فولاد حاضر شده بود، انگیزه بالا و همدلی بین بازیکنان را یکی دیگر از شاخصه های موفقیت تیم برشمرد و تصریح کرد: تمامی کارشناسان همواره در توصیف شرایط تیم ما در فصل جاری لیگ برتر، یکدستی و هماهنگی بین بازیکنان را یکی از مهمترین معیار های عملکرد قابل قبول و بازی زیبای تیم عنوان کرده اند.
وی در ادامه افزود: از همین رو، تلاش ما و کادر فنی تیم، تحکیم بخشیدن بر این عامل تاثیرگذار متمرکز بوده و حفظ وحدت تیمی و حس همدلی را لازمه رسیدن به موفقیت می دانیم.
سمندر، با قدردانی از حضور هواداران در بازی گسترش فولاد و ملوان، ابراز داشت: شور و حال ایجاد شده از سوی هواداران در ورزشگاه، فضای هیجان انگیز و دلنشینی را ایجاد کرد که همین موضوع انگیزه و قدرت تیمی مان را نیز افزایش داده بود و از این جهت، امیدواریم با تداوم بیش از پیش حضور و حمایت هواداران در دیدار های گسترش فولاد، شاهد کسب موفقیت های بیشتر و اعتلای فوتبال تبریز باشیم.

انتهای پیام/

زنگ خطر برای فوتبال ایران/ تیم ویلموتس در جام جهانی ۲۰۲۲ چند ساله می‌شود؟
۱۳۹۸/۷/۲۰
زنگ خطر برای فوتبال ایران/ تیم ویلموتس در جام جهانی ۲۰۲۲ چند ساله می‌شود؟
بازدید : ١٣
برای حفظ حرمت «زن ایرانی» در استادیوم آزادی تلاش کنیم
۱۳۹۸/۷/۱۸
برای حفظ حرمت «زن ایرانی» در استادیوم آزادی تلاش کنیم
بازدید : ٢١
ایران - کامبوج؛ تمرین گلزنی ملی پوشان برای دیدار با بحرین!
۱۳۹۸/۷/۱۷
ایران - کامبوج؛ تمرین گلزنی ملی پوشان برای دیدار با بحرین!
بازدید : ٢٣
تغییرات غیرمنتظره ویلموتس برابر کامبوج و بحرین
۱۳۹۸/۷/۱۴
تغییرات غیرمنتظره ویلموتس برابر کامبوج و بحرین
بازدید : ١٤
نظر شما :
captcha