کد : 305-1299107      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن      تعداد بازدید : 67

نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط «درخت» در گالری ساربان

گالری ساربان از 30 بهمن میزبان نمایشگاه گروهی نقاشیخط با عنوان «درخت» می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، گالری ساربان از روز جمعه 30 بهمن ماه 94 میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط با عنوان «درخت » است. در این نمایشگاه 34 اثر نقاشی‌خط از 19 هنرمند به نمایش گذاشته خواهد شد.

نمایشگاه درخت که آخرین نمایشگاه امسال گالری ساربان به شمار می‌رود آثار هنرمندانی چون ساناز البرزی، ابراهیم الفت، پیمان پیروی، رضا تقی پور،علیرضا جوادی، فرناز جهان‌بین‌، روح‌الله حسین زاده، جمشید حکیمی، کاظم خراسانی، بهروز زیندشتی، ملیحه سیف آبادی، مرتضی شمیسا، رزیتا صادقی، محیا طلوع‌کیان، علی گنجی، هادی لباف، کتایون مقدم، محمدسعید نقاشیان و حسین نوروزی را به نمایش می‌گذارد.

نقاشی‌خط به واسطه استفاده از هندسه کلمات در قالب فرم گاه با حضور محتوای ادبی و گاه صرفا با استفاده از فرم حروف شکل گرفته و هنرمندان متعددی را به آفرینش آثار مختلف فراخوانده است.

درخت به عنوان نمادی از زندگی، زایش و بالندگی در رشته‌های مختلف هنری مورد توجه نویسندگان، شاعران، نقاشان و سایر هنرمندان بوده است. نمایشگاه حاضر نیز عنوان درخت را به همراه دارد تا هنرمندان مدعو نمایشگاه با ذهنیت خلاق با استفاده از متون ادبی یا فرم و فیگور درخت به خلق آثار بدیعی بپردازند.

نمایشگاه «درخت» روز جمعه 30 بهمن ماه 94 از ساعت 16 تا 20 افتتاح می‌شود و تا 10 اسفند ماه همه روزه به جز سه‌شنبه ها از ساعت 16 تا 20 ادامه دارد.

علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به گالری ساربان واقع در خیابان شهید بهشتی،خیابان صابونچی(مهناز)،کوچه مهماندوست، شماره 8 مراجعه و یا با شماره 88504226 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha