کد : 305-1300760      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۹ بهمن      تعداد بازدید : 66

اخبار کوتاه از تیم ملی فوتسال در ازبکستان کشاورز به دیدار فینال می‌رسد/ دیدار ملی‌پوشان و کفاشیان با سفیر ایران در تاشکند

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران با رفع مصدومیتش به دیدار فینال رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد کشاورز کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران که در دیدار این تیم مقابل عراق از دیدار آخر مرحله گروهی جام ملت‌های فوتسال آسیا که به میزبانی ازبکستان در حال برگزاری است، مصدوم شده بود با رفع مصدومیتش می‌تواند تیم ملی را در صورت صعود این تیم به فینال رقابت‌ها، همراهی کند.

تیم ملی فوتسال ایران از مرحله نیمه‌نهایی عصر فردا به مصاف ویتنام خواهد رفت.

عباس ترابیان با تأیید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: آنطور که وضعیت کشاورز را در تمرین امروز دیدم، وضعیت او امیدوارکننده بود و مشکل خاصی نداشت. به همین دلیل کشاورز برای همراهی تیم ملی در دیدار فردا مقابل ویتنام هم به احتمال زیاد مشکلی نخواهد داشت اما به طور حتم او می‌تواند در صورت صعود تیم ملی به فینال، ملی‌پوشان فوتسال ایران را همراهی کند.

*اعضای کاروان تیم ملی فوتسال ایران ظهر امروز در سفارت ایران در تاشکند ازبکستان حاضر شده و پس از دیدار صمیمی با سفیر، ناهار را میهمان وی بودند. علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در این میهمانی، فوتسالیست‌ها را همراهی کرد.

انتهای پیام/ر

 

نظر شما :
captcha