کد : 305-1300871      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ جمعه ۳۰ بهمن      تعداد بازدید : 161

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به فارس خبر داد بارش برف و باران در جاده‌های 5 استان/شمشک به دیزین و پونل به خلخال همچنان مسدود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش برف در محورهای استان‌های اردبیل و گلستان اشاره کرد و گفت: هم اکنون در اکثر محورهای استان‌های گیلان، گلستان و مازندران و همچنین دو محور استان خراسان شمالی بارش باران جریان دارد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محور گرمی به بیله‌سوار در استان اردبیل و همچنین محور توسکستان به شاهرود در استان گلستان بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در اکثر محورهای استان‌های گیلان، گلستان و مازندارن پرداخت و تصریح کرد:‌ در محورهای اسفراین به بجنورد و آشخانه به چمن‌بید در استان خراسان شمالی نیز بارش باران اعلام شده است.

این مقام راهور ناجا به انسداد محورهای شمشک به دیزین و پونل به خلخال به دلیل عدم ایمنی کافی اشاره و بیان داشت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخودار هستند.

سرهنگ رحمانی در پاسخ به دیگر پرسش فارس به زمان اعمال محدودیت در جاده چالوس و یک طرفه شدن این مسیر به سمت تهران طبق روال جمعه‌ها، خاطر نشان کرد: با توجه به حجم ترافیک این محور و تشخیص پلیس راه محلی این محدودیت اعمال خواهد شد و نمی‌توان هم‌اینک زمان دقیق یک طرفه شدن جاده چالوس به سمت تهران را اعلام کرد.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha