کد : 305-1301023      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ جمعه ۳۰ بهمن      تعداد بازدید : 77

حاشیه دیدار استقلال- گسترش‌فولاد تبریز عکس یادگاری مجیدی با پسرش در آزادی/جیمی جامپ در وسط زمین

فرهاد مجیدی با پایان بازی وسط زمین آزادی با پسرش عکس یادگاری گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال تهران با نتیجه دو بر یک توانست گسترش‌فولاد تبریز را شکست دهد که فرهاد مجیدی بازیکن سابق استقلال از جمله تماشاگران ویژه مسابقه بود.

* در پایان بازی فرهاد مجیدی به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد.

* تماشاگرانی که نزدیک به تونل منتهی به رختکن ایستاده بودند در پایان مسابقه با روشن کردن نور موبایل‌های خود بازیکنان را بدرقه کردند.

* رحمتی، شهباززاده، برهانی، میثم مجیدی، نورافکن و ... در پایان مسابقه به سمت تماشاگران ‌آمدند و از حمایت آنها تشکر کردند.

* برخی از هواداران استقلال برای دیدن فرهاد مجیدی و گرفتن عکس یادگاری با وی مقابل CIP تجمع کردند که این موضوع کار را برای عکاسان و خبرنگاران و حتی برای خروج سایر تماشاگران هم سخت کرده بود.

* با به صدا درآمدن سوت پایان بازی فرهاد مجیدی قصد داشت ورزشگاه را ترک کند اما به دلیل ازدحام نتوانست این کار را انجام دهد و به جایگاه خود بازگشت.

* زمانی که مجیدی در حال رفتن به سمت رختکن استقلال بود تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان دور وی حلقه زدند و در همین هنگام یک جیمی جامپ از جایگاه تماشاگران خود را به زمین مسابقه رساند.

* فرهاد مجیدی زمانی که به فراز کمالوند رسید وی را در آغوش گرفت و بابت اینکه ابتدای مسابقه نتوانست او را ببیند عذرخواهی کرد.

30-20 تماشاگر گسترش را ماموران در ورزشگاه نگه داشتند تا تماشاگران استقلال از ورزشگاه خارج شوند.

*فرهاد مجیدی با پسرش وارد زمین چمن شد و با او عکس یادگاری گرفت و همراه فرزاد مجیدی رفت

انتهای پیام/آ
 

نظر شما :
captcha