کد : 305-1302209      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند      تعداد بازدید : 98

پیام تبریک رییس مرکز پژوهش‌های مجلس درپی قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران

کاظم جلالی قهرمانی تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را تبریک گفت.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طی پیامی قهرمانی تیم ملی فوتسال کشورمان را در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:
بار دیگر ورزشکاران و جوانان ایران اسلامی با همت و توان خستگی‌ناپذیر خویش حماسه‌آفرینی کردند و در چهاردهمین دوره جام ملت‌های فوتسال آسیا، موجبات غرور و مباهات مردمان این مرزوبوم را فراهم آوردند. این افتخارآفرینی برگ زرین دیگر از عزم جدی ورزشکاران کشور در دستیابی به سکوهای افتخار و فتح جایگاه‌های رفیع جهانی است. بی‌تردید حمایت از این ورزشکاران غرورآفرین و توسعه ورزش‌های قهرمانی، زمینه تکرار و امتداد روند قهرمانی را به دنبال خواهد داشت.
اینجانب کسب این موفقیت ارزشمند را به رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگوار ایران اسلامی، بازیکنان، کادر فنی و خانواده‌های مکرم این عزیزان تبریک می‌گویم و سلامتی و توفیق روزافزون این عزیزان در مسیر تکرار افتخارآفرینی در عرصه بازی‌های آسیایی و جهانی را از درگاه ایزدمنان خواستارم.
امید آن دارم تا با حمایت‌های مطلوب، زمینه افتخارآفرینی این عزیزان در بازی‌های جام‌جهانی فوتسال 2016 در کشور کلمبیانیز فراهم گردد.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha