کد : 305-1302646      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند      تعداد بازدید : 116

تمجید سایت AFC از خلعتبری

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از هافبک سپاهان اصفهان پرداخته است و او را یکی از ستاره‌های آسیا دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از چند روز قبل با نزدیکی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شروع به ارائه گزارشاتی درباره ستاره‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا کرده است. این بار نوبت محمدرضا خلعتبری رسیده است.

گزارش سایت کنفدراسیون آسیا درباره خلعتبری به شرح زیر است: محمدرضا خلعتبری با 25 بازی در لیگ قهرمانان آسیا و 7 گل یکی از مهره‌های اساسی به همراه ذوب آهن اصفهان بود که توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2010 برسد. او امسال به همراه تیم همسایه سابقش سپاهان در این رقابت‌ها حضور دارد.

خلعتبری در سال 2004-2005 توانست تیمش ابومسلم را به فینال جام حذفی ایران برساند. او در سال 2006 با پیوستن به ذوب آهن توانست شکوفا شود و در 5 سال حضور در این تیم توانست مفید عمل کند تا جایی که با ذوب آهن در سال 2010 به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید.

او یک فصل برای پرسپولیس بازی کرد ولی با این تیم ادامه نداد به شهر اصفهان بازگشت و با سپاهان قرارداد بست. او در سپاهان هم توانست موفق باشد تا جایی که به همراه تیمش در فصل گذشته قهرمان لیگ برتر ایران شد.

خلعتبری بازیکنی است که می‌تواند در تمام نقاط زمین می‌تواند بازی کند و موثر باشد. او تکنیک خوبی دارد و با سرعت خود می‌تواند هر خط دفاعی را دچار مشکل کند.

انتهای پیام/ر

نظر شما :
captcha