کد : 305-1303886      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۲ اسفند      تعداد بازدید : 92

فولادگر در گفت‌وگو با فارس: حضور سران فتنه در انتخابات دروغ ادعای تقلب را برملا کرد/ با وجود فضاسازی‌ها ملت در انتخابات شرکت کردند

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه حضور سران فتنه در انتخابات دروغ ادعای تقلب را برملا کرد، گفت: با وجود فضاسازی‌ها ملت در انتخابات شرکت کردند.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات 7 اسفند اظهار داشت: انتخابات همیشه صحنه‌ای برای حضور مردم بوده است چرا که نظام ما یک نظام مردم‌سالاری دینی است.

وی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز تأکید کردند قوام، تداوم و مقبولیت این نظام با حضور و رأی مردم و مشروعیت آن با ولایت فقیه است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: مردم برای باری دیگر ثابت کردند که علی‌رغم مشکلات معیشتی موجود و نارضایتی‌هایی که بعضا به علت مسائل اقتصادی و معیشتی همچنین رکود موجود در کشور وجود داشت ولی وقتی پای نظام و انقلاب به میان می‌آید در صحنه حاضر می‌شوند.

فولادگر در ادامه خاطرنشان کرد: در راهپیمایی 22 بهمن و دو هفته بعد (انتخابات 7 اسفند) مردم با مشارکت حداکثری خودباز هم نشان دادند که پای نظام و فرمان ولایت فقیه ایستاده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: علی‌رغم فضاسازی‌هایی که در زمان انتخابات مبنی بر رد صلاحیت‌های گسترده و اعتراض مردم با عدم حضورشان نسبت به این مسئله، مشخص شد که همه سلایق و جریانات سیاسی در انتخابات کاندیدا داشته و حضور یافته‌اند. با وجود فضاسازی‌هایی که در آن زمان مشاهده می‌کردیم همه جریانات سیاسی در انتخابات مشارکت کرده و هر طیف نامزد مختص خود را داشت.

وی با بیان اینکه انتخابات 7 اسفند به صورت کاملا رقابتی رقم خورد، عنوان کرد: نتیجه کلی انتخابات نشان می‌دهد که شهر تهران صرفا ملاک نیست. در سراسر کشور جریانات سیاسی فعال در زمان انتخابات فعالیت کرده و در بسیاری از شهرها جریان اصولگرایی حائز اکثریت آرا شد همچنین برخی شهرها جریان‌های اصلاح‌طلب و مستقل توانستند آرا کسب کنند.

«برخی‌ها پیش‌بینی می‌کردند که مجلس دهم با اکثریت آرا مجلسی همسو با جریان دولت، حامیان دولت و یا جریان اصلاحات باشد ولی دیدیم که این اتفاق صورت نگرفت و اکثریت نسبی مجلس دهم با جریان اصولگرایی است.

نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم همچنین خاطرنشان کرد: همه جریانات سیاسی فعال کشور را در مجلس دهم مشاهده می‌کنیم و تهران به سبب وضعیت خاصی که در آن حاکم است یک لیست کامل رأی آورد ولی در سراسر کشور این گفتمان حاکم نیست و علی‌رغم همه فضاسازی‌ها، مردم حضور یافته و در بسیاری از شهرها به نیروهای اصولگرا اعتماد کردند.

فولادگر ادامه داد: مهم این است که مجلس آینده حضور این جریانات سیاسی مختلف به حل مشکلات مختلف کشور کمک کند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: مجلس دهم باید عزتمندی نظام و حفظ ارزش‌های انقلاب همچنین ایستادگی در مقابل زورگویی‌های نظام سلطه را به عنوان یک اصل قرار داده و پس از آن اولویت اول را در حل مسائل اقتصادی قرار دهد. هرچند مسائل سیاسی و اجتماعی در کشور وجود دارد ولی مسئله اصلی کشور رکود بی‌سابقه‌ای است که همچنان دامنگیر کشور شده است لذا اولویت اول مجلس دهم تلاش جهت خروج از رکود با نظارت بر اجرای قوانین خوبی که در مجلس قبل به تصویب رسیده است باید باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس دهم همچنین باید از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با نظارت خود حمایت کند تا در کشور به صورت صحیح اجرا شود. در عین وجود سلایق مختلفی که در مجلس وجود دارد همین که همه جریان‌ها در انتخابات شرکت کردند و حتی کسانی که در فتنه 88 نقش داشتند، نشان می‌دهد آن تهمتی که به نظام و انقلاب داده می شد تهمت ناروایی بود که به کشور زده شد و همین انقلاب و نظام کشور است که از ابتدای انقلاب انتخابات را برگزار و از رأی و انتخاب مردم پاسداری می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha