کد : 305-1304929      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۵ فروردين      تعداد بازدید : 84

منادی در نطق میان‌دستور دولت سعودی که عرضه برگزاری مناسک حج را ندارد نباید در خصوص امنیت در ایران صحبت کند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سعودی که عرضه برگزاری مناسک حج را ندارد در حدی نیست که در خصوص امنیت در ایران صحبت کند و مناسب است تا از اعزام حجاج به حج تمتع جلوگیری شود تا دولت سعودی تنبیه شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علیرضا منادی سپیدان در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (15 فروردین 95) گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد درون‌زا و برون‌گرا و نه اقتصاد پایتخت‌گرا. درون‌‌زایی اقتصاد به این معناست که از ظرفیت‌های همه استان‌های کشور به بهترین شکل استفاده شود.

وی افزود: وقتی 57 کشور اسلامی تبریز را برای سال 2018 پایتخت گردشگری جهان اسلام معرفی کردند چرا دولت به فکر پذیرایی و میزبانی درخور شان ایران اسلامی از یک و نیم میلیون نفر توریست در تبریز و آذربایجان نیست. دولت بودجه کافی برای توسعه هتل‌ها و گردشگری تبریز در نظر بگیرد و برای این منظور آماده‌باش اعلام کند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دریاچه ارومیه آخرین نفس‌های خود را می‌کشد به داد آن برسید در غیر این صورت دودش به چشم همگان خواهد رفت.

منادی با اشاره به کشته شدن 5 هزار حاجی در مناسک حج خاطرنشان کرد: دولت سعودی که عرضه برگزاری مناسک حج را ندارد چگونه می‌تواند ادعا داشته باشد که ایران ناامن است و نباید مسابقات فوتبال در ایران برگزار شود.

وی افزود: در سال جاری از سفر حجاج برای حج تمتع جلوگیری شود تا دولت خبیث و مفت‌خور سعودی تنبیه شود و مناسک حج را به درستی اجرا کند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از قوه قضاییه می‌خواهم تا اقدامات لازم را علیه هکرهای آمریکایی که برعلیه ایران فعالیت دارند صورت دهد و موضوع را پیگیری کند.

منادی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha