کد : 305-1306763      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۶ ارديبهشت      تعداد بازدید : 276

آیت‌الله علم‌الهدی: غرب و استکبار امروز خواهان براندازی اسلام و گفتمان پیامبر (ص) هستند

امام‌ جمعه مشهد گفت: غرب و استکبار امروز خواهان براندازی اسلام و گفتمان پیامبر (ص) هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در همایش طلیعه رهایی که به مناسبت گرامی داشت مبعث پیامبر اکرم (ص) در هتل ثامن برگزار شد، اظهار کرد: آنچه که امروز به‌عنوان یک محور اصلی مطرح است شناخت ابعاد وظیفه‌ای ما در برابر پیامبر اکرم (ص) و در برابر تداوم این بعثت الهی است.

امام‌ جمعه مشهد با تأکید بر اینکه پیامبر اکرم (ص) مربوط به تمام جهانیان است، افزود: خداوند در آیات قرآن می‌فرماید که رسالت پیامبر یک رسالت جهانی است و آنچه که مهم است استمرار بعثت پیامبر (ص) است.

وی خاطرنشان کرد: امروز دنیای کفر که مجهز با تمام تجهیزات است می‌خواهد پیامبر را براندازی کند، در نتیجه هر انسانی که معتقد به بعثت پیامبر است باید در استمرار این راه قدم بردارد.

وی بیان کرد: دنیا در جهت توسعه استکبار هیچ فرهنگی را مانع خود نمی‌بیند جز فرهنگ پیامبر (ص)، درنتیجه از دیدگاه دشمن قرن 21 به‌عنوان خطرناک‌ترین قرن برای توسعه استکبار مطرح است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی با اشاره به اینکه استکبار امروز به مقابله با رسول‌الله آمده است، تصریح کرد: اسحاق رابین نخست‌وزیر اسبق اسرائیل در یک سخنرانی گفته بود قرن 21 قرن فرهنگ و ایدئولوژیک است و اگر بنا شد فرهنگ‌ها را در دنیا براندازی کنیم آنگاه قرن 21 سیادت غرب در دنیا خواهد بود اما اعلام می‌کنم در این میدان مسابقه تمدن اسلامی برنده است چراکه بافرهنگ انسان‌ها درآمیخته است.

علم الهدی یادآور شد: هانتینگتون کارشناس کاخ سفید بعدازاین سخنرانی راهبرد جنگ تمدن‌ها را ارائه داد که خواهان براندازی تمدن‌ها بود اما در کنارش یک عده انسان‌های ساده‌لوح آمدند در مملکت ما مسئله گفتگوی تمدن‌ها را مطرح کردند در حالی‌ که غرب خواهان براندازی اسلام است.

وی ادامه داد: بیداری اسلامی که امروز در مجامع و کشورها به وجود آمده است در مقام تشخیص واقعیت استمرار بعثت پیامبر (ص) است، درنتیجه اگر کسی خلاف این فکر کند یا بی‌اطلاع از دنیا است و یا دکان‌داری است که می‌خواهد با اسم روحانیت اقدامات خود را پیش ببرد.

وی تأکید کرد: دنیا امروز در قالب براندازی رسول‌الله (ص) به شخص پیامبر (ص) اهانت می‌کنند و کاریکاتور طراحی می‌کند، بنابراین داعش و جریان تکفیری شمشیر برنده دشمنان است که می‌خواهند نسل ما را از بین ببرند و پیامبر (ص) را براندازی کنند.

انتهای پیام/3268/صا30

نظر شما :
captcha