کد : 305-1307671      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ جمعه ۲۴ ارديبهشت      تعداد بازدید : 85

جراره در گفت‌وگو با فارس: خزانه خالی را باور کنیم یا حقوق نجومی مدیران بیمه مرکزی را؟

نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت نمی‌دانیم درباره این دولت باید دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را زیرا از ابتدا صحبت از خزانه خالی می‌کردند اما ریخت و پاش‌ به‌ ویژه در نظام پرداخت به برخی مدیران دولتی را شاهدیم.

ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس،‌ قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ‌پارلمانی خبرگزاری فارس درباره رقم 60 میلیونی حقوق بعضی مدیران بیمه مرکزی گفت: نمی‌دانیم در مورد این دولت باید دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را زیرا از ابتدا صحبت از خزانه خالی می‌کردند اما در عین حال، ریخت و پاش‌های کلان و بیهوده را به ویژه در نظام پرداخت به برخی مدیران دولتی شاهدیم.

وی با اشاره اینکه حقوق یک مدیر بیمه مرکزی صرفاً یک مورد از حقوق‌های نجومی این دولت است، اظهار داشت: اگر بررسی بیشتر صورت گیرد موارد متعددتری یافت می‌شود.

جراره گفت: از طرفی مطالبات به حق جوانان برای اشتغال و ازدواج محقق نمی‌شود و از طرف دیگر چنین پرداخت‌هایی به مدیران دولتی صورت می‌گیرد که باعث ناامیدی مردم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به مدیر ارشد باید به اندازه حق مدیریتش پرداخت شود اما اینکه پاداش‌ها و حقوق‌های کلان بدون ضابطه و منطق وجود داشته باشد قابل قبول نیست.

نماینده مردم بندرعباس خواستار تجدید نظر و رسیدگی به پرداخت‌های بی‌حساب و کتاب به بعضی مدیران در بیمه مرکزی و بانک‌ها شد.

انتهای ‌پیام/

 

 

نظر شما :
captcha