کد : 305-1309703      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ يکشنبه ۳۰ خرداد      تعداد بازدید : 111

نادری در گفت‌وگو با فارس: پرداخت حقوق نجومی به مدیران عین فساد است/ متخلفان باید سریع تر خلع شوند

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: پرداخت حقوق نجومی به مدیران عین فساد است و نباید به یک نفر فقط به دلیل اینکه مسئول است مبالغ هنگفتی پرداخت شود، این تبعیض است و مردم چنین چیزی را نمی‌پسندند.

شایان نادری عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیران دولتی گفت: متاسفانه این روزها فیش‌های حقوقی چندصد میلیونی مدیران یکی پس از دیگری منتشر می‌شود، فیش‌هایی که قلب مردمی که با هزاران مشکل روزگار می‌گذرانند را به درد می‌آورد.

وی ادامه داد: مسئولان دولت دردی از مردم محروم و مستضعف نچشیده‌اند، اگر این چنین بود یک مدیر در کشور نمی‌بایست در حدود سیصد برابر یک کارگر حقوق بگیرد. مسلما مسئولانی که خودشان درد نچشیده‌اند نمی‌توانند دردی هم از مردم درمان کنند.

نادری افزود: دولت تدبیر و امید از یک‌طرف چنین حقوق‌هایی را به مدیران پرداخت می‌کند و از طرفی هم از مشکلات و نبودن بودجه دم می‌زند، معلوم نیست این تناقضات برای چیست؟

این فعال دانشجویی تصریح کرد: رئیس جمهور می‌گوید دستور رسیدگی به بحث پرداخت‌های نجومی را داده است، واقعا اگر اینطور است سریعا تمام مدیرانی که حقوق چند ده میلیونی دریافت کرده را خلع کرده و مبالغی که به آنها پرداخت شده را پس بگیرد.

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه کسانی که حقوق‌های نجومی می‌گیرند باید در اذهان عمومی رسوا شوند، گفت: گاهی دیده می‌شود که یک نفر برای نان شبش محتاج است و شب و روز تلاش می‌کند تا بتواند یک لقمه نان حلال بدست بیاورد ولی از آن طرف دولت به یک مدیر به بهانه‌های مختلف مبالغ نجومی را پرداخت می‌کند و این عدالت نیست.

نادری در خاتمه اظهار داشت: پرداخت حقوق نجومی به مدیران عین فساد است، یک مسئول نباید صد برابر یک کارمند حقوق بگیرد، نباید به یک نفر فقط به دلیل اینکه مسئول است مبالغ هنگفتی پرداخت شود، این تبعیض است و مردم چنین چیزی را نمی‌پسندند.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha