کد : 305-1310027      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ دوشنبه ۷ تير      تعداد بازدید : 77

کریمی در گفت‌وگو با فارس: تأخیر در خلع مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی برای مردم غیرقابل پذیرش است

نماینده مردم بیجار در مجلس، تاخیر در عزل مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی را غیرقابل پذیرش برای مردم خواند و گفت: هر مدیری که حقوقی فراتر از عرف و قانون می‌گیرد از نظر مردم عزل شده است هرچند که هنوز روی صندلی خود نشسته باشد.

حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ درباره حقوق‌های نجومی برخی مدیران دولتی گفت: رهبر معظم انقلاب بزرگترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی را اعتماد میان مردم و مسؤولین خوانده‌اند و اینگونه پرداخت‌های کلان و غیر متعارف به برخی مدیران دولتی موجب کم‌رنگ شدن این اعتماد می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم شفافیت دریافتی مدیران دولتی که مفتخرند زیر پرچم نظام جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند، اظهار داشت: با هر مدیری که حقوق و مزایای غیر متعارف و کلان در دستگاه دولتی دریافت کرده است باید به جد برخورد شود و هر میزان دریافتی خارج از چارچوب او به بیت‌المال بازگردانده شود.

کریمی تاخیر در عزل مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی و برخورد با آن‌ها را غیرقابل پذیرش برای مردم عنوان کرد و گفت: حقوق نجومی مدیرعامل بانک رفاه یک نمونه از این‌گونه حقوق‌های گزاف است و در برخی دستگاه‌های دیگر دولتی همچون صندوق توسعه ملی نیز شاهد چنین حقوق و مزایایی هستیم که باید سریعاً با آنها نیز برخورد صورت گیرد.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به خلع مدیرانی که حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند، گفت: هر مدیری که حقوقی فراتر از عرف و قانون می‌گیرد از نظر مردم عزل شده است هرچند که هنوز روی صندلی  خود نشسته باشد.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha