کد : 305-1314349      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ پنج شنبه ۸ مهر      تعداد بازدید : 189

سلیمانی به فارس خبر داد گزارش آقا‌تهرانی از نقش پایداری در وحدت اصولگرایان/ اتمام انتخابات شورای مرکزی/ تاکید صدیقی بر تبعیت از ولایت

انتخابات اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری برگزار و گزارش دبیرکل و قائم‌مقام نیز قرائت شد.

محمد سلیمانی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به جزئیات کنگره امروز این جبهه اظهار داشت: مجمع عمومی جبهه پایداری صبح امروز با حضور اعضای شورای مرکزی برگزار شد و حجت‌الاسلام آقاتهرانی به عنوان دبیرکل و محصولی به عنوان قائم‌مقام گزارشی از عملکرد جبهه پایداری به اعضای مجمع ارائه کردند.

سلیمانی افزود: در این گزارش فعالیت‌های جبهه پایداری در حوزه فرهنگی، سیاسی،‌ اجتماعی و نقش جبهه در انتخابات گذشته در جریان وحدت اصولگرایی تبیین شد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری از انتخاب هیات رئیسه مجمع خبر داد و افزود: همچنین انتخابات اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری برگزار شد و در حال حاضر شمارش آرا در حال انجام است و درنهایت 17 نفر به عنوان اعضای اصلی و  پنج نفر به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب خواهند شد. 

وی با اشاره به سخنان حجت‌الاسلام صدیقی در این کنگره تصریح کرد: وی درباره مسایل مختلف از جمله انسان به عنوان مخلوق برتر الهی و موضوع حکومت صحبت کرد.

سلیمانی یادآور شد: حجت‌الاسلام صدیقی ضمن تبیین بحث حکومت در اسلام و لزوم حفظ نظام و حکومت اسلامی، بر لزوم تبعیت از ولایت‌ تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما :
captcha