کد : 305-1315232      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۸ مهر      تعداد بازدید : 96

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: اقتدار نیروی انتظامی در ایجاد امنیت مهم است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه امنیت موجود در ایران را مرهون حضور سپاه، ارتش و نیروی انتظامی هستیم، گفت: اقتدار نیروی انتظامی یکی از مسائل مهم در ایجاد امنیت است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی پیش از ظهر امروز در همایش سراسری روسای کوپ فرماندهی انتظامی گیلان در سالن شهدای ناجا در این شهر با بیان اینکه بیشترین آموزش‌های ضابطان در نیروی انتظامی انجام شده است، اظهار کرد: مردم همواره مشوق نیروی انتظامی هستند.

وی نیروی انتظامی را در خط مقدم ارتباط با مردم دانست و افزود: بزرگ‌ترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزش‌هاست و چنین نیرویی باید در ارزش‌ها الگو باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروی انتظامی باید خود را برای کارهای بزرگ آماده کند، ادامه داد: وظیفه مهمی به‌عهده نیروی انتظامی گذاشته شده است.

وی نیروی انتظامی را در بسیاری از مسائل در خط مقدم دانست و یادآور شد: نیروی انتظامی یکی از مظلوم‌ترین نیروها در بین نیروهای مسلح است.

بهرامی برخورد فیزیکی را اقتدار ندانست و گفت: به نیروی انتظامی برای حضور در عرصه‌های مختلف آموزش‌های متفاوت ارائه شده است.

وی با تصریح بر اینکه باید آموزش‌های برخورد با مردم به نیروی‌های انتظامی داده شود، خاطرنشان کرد: این نیرو باید بتواند مسائل کوچک را قبل از تبدیل به موضوع بزرگ‌تر به ‌خوبی حل و فصل کند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در ارتباط مستقیم با مردم است، اظهار کرد: کمترین جرائم در نیروی انتظامی اتفاق می‌افتد.

وی امنیت موجود در ایران را مرهون حضور سپاه، ارتش و نیروی انتظامی است، یادآور شد: سرزمینی که امنیت نداشته باشد باید آن را سرزمین بد دانست.

بهرامی امنیت و سلامت را دو نعمت بسیار بزرگ دانست و گفت: یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی برقراری امنیت است و مردم باید امنیت را احساس کنند.

وی با تأکید بر اینکه فضا باید برای بزهکاران ناامن شود، افزود: افراد دارای بزه‌های مختلف نباید در جامعه به‌راحتی تردد کنند و ناامنی روانی ایجاد شود.

این مقام مسؤول اخلاص در نیروی انتظامی را نخستین اصل مهم خواند و گفت: اقتدار نیروی انتظامی یکی از مسائل مهم در ایجاد امنیت است.

وی با اشاره به اینکه کارهای پلیس باید بر مبنای علم و عمل انجام شود، متذکر شد:  کاری که با عمل انجام شود امکان فساد و خلاف در آن بسیار کمتر است.

بهرامی با بیان اینکه نیروی انتظامی باید قدرت خود را به نمایش بگذارد، خاطرنشان کرد: اقتدار نیروی انتظامی نباید به هیچ عنوان کاهش یابد و نمایش قدرت نباید تبدیل به ظلم شود بلکه باید تمام نکات مهم در این نیرو لحاظ شود.

انتهای پیام/2300/و30

تاثیر علوم شناختی در رشته‌های مختلف
۱۳۹۸/۶/۲
تاثیر علوم شناختی در رشته‌های مختلف
بازدید : ٣٣
اروپایی‌ها باید نفت ما را در قالب اینستکس پیش‌خرید کنند/ پرونده ۷ بدهکار دانه‌درشت قضایی شد
۱۳۹۸/۵/۳۰
اروپایی‌ها باید نفت ما را در قالب اینستکس پیش‌خرید کنند/ پرونده ۷ بدهکار دانه‌درشت قضایی شد
بازدید : ٣٤
افزایش ظرفیت پذیرش در سه رشته پزشکی پرطرفدار/ اعلام نتیجه اولیه کنکور در دهه دوم مرداد
۱۳۹۸/۴/۱۳
افزایش ظرفیت پذیرش در سه رشته پزشکی پرطرفدار/ اعلام نتیجه اولیه کنکور در دهه دوم مرداد
بازدید : ٤٠
غلامی: ایجاد رشته‌های جدید به امکانات دانشگاه‌ها بستگی دارد
۱۳۹۸/۳/۱۲
غلامی: ایجاد رشته‌های جدید به امکانات دانشگاه‌ها بستگی دارد
بازدید : ٧٠
نظر شما :
captcha