کد : 305-1318249      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ جمعه ۲۶ آذر      تعداد بازدید : 103

روحانی در پیام های جداگانه به سران کشورهای اسلامی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص): کشورهای اسلامی سیمای رحمانی و نورانی اسلام را به مردم جهان نشان دهند

رئیس جمهوری در پیام های جداگانه ای به سران کشورهای اسلامی، فرا رسیدن میلاد نبی مکرّم اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) پیامبر رحمت و مبشر آگاهی و حکمت را به آنان تبریک گفت.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در پیام های جداگانه ای به سران کشورهای اسلامی فرا رسیدن میلاد نبی اکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) پیامبر رحمت و مبشر آگاهی و حکمت را به آنان تبریک گفت و اظهارداشت: امیدوارم به میمنت این میلاد خجسته که بشارتگر خیر و رحمت تبلور خلق عظیم و اسوه حسنه است پیوندهای اخوت و مودت میان ملل مسلمان بیش از پیش گسترش یابد.

روحانی همچنین در این پیام ابراز امیدواری کرده است که کشورهای  اسلامی با بهره‌مندی از این میراث گرانبها و با تلاش و مساعی بیشتر، سیمای رحمانی و نورانی اسلام را به مردم جهان نشان دهند.

 

رییس جمهوری تصریح کرد: از این رهگذر است که امت محمدی با وحدت و همدلی و درس گرفتن از چشمه زلال نبوی، خواهد توانست موجبات استقرار کامل صلح، آرامش و ثبات را در کشورهای مسلمان فراهم نماید 

روحانی در بخش پایانی این پیام نیز از خداوند متعال بهروزی و سرافرازی مسلمانان را مسالت کرده است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظر شما :
captcha