کد : 305-1318630      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱ دي      تعداد بازدید : 71

در گفت‌وگو با فارس سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تکذیبیه به نقل از وی درباره خبر فارس را جعلی خواند

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان تکذیبیه منتشر شده به نقل از وی درباره خبر فارس را جعلی خواند.

محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا و سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ در واکنش به خبر منتشر شده به نقل از وی در تکذیب خبر فارس پیرامون محمود صادقی نماینده تهران، گفت: بنده خبر خبرگزاری فارس را تکذیب نکردم.

وی افزود: متاسفانه دشمنان همواره به دنبال این هستند که فضای کشور را متشنج کرده و هر روز خوراکی برای تبلیغات خود داشته باشند. پس ما دیگر نباید برای جامعه تشنج ایجاد کنیم.

جمالی نوبندگانی همچنین تصریح کرد: بنده خبر خبرگزاری فارس را تکذیب نکردم و از پایگاهی که این خبر را منتشر کرده باید پرسید منبع تکذیبشان کجاست؟‌ اگر من این خبر را تکذیب کردم صوت آن را منتشر کنند.

وی ادامه داد:‌ بنده در این رابطه به فارس توضیح دادم پرونده شکایت از صادقی 16 مورد بود که یک مورد شکایت از صادقی درباره بورسیه‌ها و دیگری نیز تذکر به خاطر توئیت‌های وی درباره رئیس قوه قضاییه و دیگری هم شکایت مدعی العموم بود.

جمالی در خاتمه عنوان کرد: آقای صادقی چندی پیش به این هیات گفت موارد توهین شده به رئیس قوه قضاییه در صفحه توئیتر من مربوط به بنده نبوده و کامنت کاربران است که در این زمینه به وی تذکر دادیم.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha