کد : 305-1319653      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ دي      تعداد بازدید : 65

آذرباد به فارس خبر داد 5 گزینه جبهه اصلاح‌طلبان برای انتخابات 96

نائب رییس جبهه اصلاح‌طلبان گفت:ما به همراهی جبهه اعتدال‌گرایان اعتقاد داریم که افراد اصلاح‌گرا و اعتدال‌گرا چون عارف، پزشکیان، ظریف، مطهری و لاریجانی از بهترین‌ رجل‌های سیاسی در کارزار انتخابات پیش رو هستند.

بابک آذرباد نائب رییس جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین تحرکات سیاسی انتخاباتی تشکل متبوع خود، اظهار داشت:  جبهه اصلاح‌طلبان در دو جلسه اخیر وارد بحث مصادیق انتخابات آینده شده است و قرار بر این است که در جلسه آتی درباره کاندیداهای انتخابات، گزینه‌های احتمالی و حالت‌های رقابت این دوره بحث و تصمیم گیری شود.

وی افزود: جبهه اصلاح‌طلبان ایران همچنین قرار است در آینده نزدیک ترکیب هیات رئیسه خودش را دوباره انتخاب کند.

آذرباد به رایزنی این جبهه با هاشمی،ناطق و رئیس دولت اصلاحات  برای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری اشاره و تصریح کرد: متاسفانه هنگامی که این جبهه به قانع کردن جامعه سیاسی و شخصیت‌های مرجع چون ناطق نوری و هاشمی و رییس دولت اصلاحات درباره ضرورت داشتن کاندیداهای دیگر به همراه روحانی پرداخت به شدت از طرف دولت و دولت دوستان تحت فشار قرار گرفت و با مخالفت آنان رو به رو شد.

نائب رییس جبهه اصلاح‌طلبان تصریح کرد:‌ البته این جبهه با شنیدن اعلام آمادگی کاندیداتوری جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اولین واکنش به این تحرک جبهه اصلاح طلبان را دریافت و واکنش‌های این عزیزان دولتی را به این تصمیم این دولتمرد معطوف کرد.

وی در پایان گفت: قطعا جبهه اصلاح‌طلبان به همراهی جبهه اعتدال‌گرایان اعتقاد دارد که افراد اصلاح‌گرا و اعتدال‌گرا چون عارف، پزشکیان، ظریف، مطهری و لاریجانی از بهترین‌ رجل‌های سیاسی در کارزار انتخابات پیش رو هستند.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha