کد : 305-1321170      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۴ بهمن      تعداد بازدید : 100

رئیس دفتر عقیدتی‌ ـ سیاسی فرماندهی معظم کل قوا: پیشرفت‌های نظامی از شاخصه‌های استقلال است/ شگفتی جهانیان با ساخت موشک‌های قاره‌پیمای ایران

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا از پیشرفت‌های نظامی به عنوان یکی از شاخصه‌های استقلال یاد کرد و گفت: امروز با ساخت تسلیحات نظامی به ویژه موشک‌های قاره‌پیما تمام جهان را به حیرت وا داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حجت‌الاسلام غلامرضا صفایی به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان و کارکنان قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی و تیپ 116 شهید صفوی قزوین که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: اگر می‌خواهیم استقلال و آزادی داشته باشیم باید در همه ابعاد از جمله سیاسی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی خودکفا باشیم.

وی سربلندی کشور و ملت ایران اسلامی را در تحقق کامل استقلال همه‌جانبه دانست و افزود: ملت غیور و دلاور ایران با جوانان تلاشگر خود هم اکنون به ظرفیت‌های بزرگی دست پیدا کرده که نشان از مستقل بودن کشور در منطقه و جهان دارد و این موضوع را می‌توان در همه عرصه‌ها مشاهده کرد.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا از پیشرفت‌های نظامی به عنوان یکی از شاخصه‌های استقلال یاد کرد و گفت: در زمان طاغوت قادر نبودیم یک گلوله توپ را هم بسازیم اما امروز با ساخت تسلیحات نظامی به ویژه موشک‌های قاره‌پیما تمام جهان را به حیرت وا داشته‌ایم.

صفایی در ادامه از استقلال اقتصادی هم سخن گفت و خاطر‌نشان کرد: استقلال اقتصادی را می‌توان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌ها در کشور قلمداد کرد؛ هر چند که در این مسیر ضعف‌هایی وجود دارد اما می‌توان با مدیریت صحیح، تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی، خلأهای پیش رو را برطرف کرد و محتاج بیگانه نبود.

وی قاچاق کالا را یکی از مهم‌ترین ریشه‌های آسیب رساندن به اقتصاد دانست و تصریح کرد: اگر می‌خواهیم اقتصادی رو به رشد داشته باشیم باید جلوی قاچاق کالا گرفته شود و این گره به دست مسؤولان و مردم باز می‌شود.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به دشمنان انقلاب مطرح کرد: کشورهایی همچون انگلیس، آمریکا و منافقان انقلاب با در اختیار گرفتن فضای مجازی جوان‌ها را به کشور و مسؤولان بدبین می‌کنند تا یأس و ناامیدی را در ملت به ویژه جوان‌ها ایجاد کند.

صفایی از آتش‌نشانان فداکار ایران هم تقدیر کرد و گفت: جوانان آتش‌نشان در حادثه ساختمان پلاسکو با از خود گذشتگی و فداکاری به جهان ثابت کردند که هنوز به ملت و کشور خود علاقه دارند و نمی‌گذارند دشمنان کشور برای آن‌ها شایعه‌پراکنی کنند.

وی ملت را به خودباوری ترغیب و تشویق کرد و افزود: اگر هر ایرانی خود را باور داشته باشد همه مشکلات کشور نابود می‌شود که از نمونه آن می‌توان به امنیت کشور در داخل و خارج مرزهای ایران اسلامی اشاره کرد.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا مطرح کرد: سعادت ابدی ملت ایران و صعود به قله‌های رفیع افتخار در شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی محقق می‌شود.

انتهای پیام/77028/ر/

سرلشکر سلیمانی: اگر جنگ ۳۳روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد
۱۳۹۸/۷/۱۰
سرلشکر سلیمانی: اگر جنگ ۳۳روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد
بازدید : ٢٨
نانوفناوری در ایران؛ از هیچ تا قواره‌ای قد بزرگان جهان
۱۳۹۸/۷/۶
نانوفناوری در ایران؛ از هیچ تا قواره‌ای قد بزرگان جهان
بازدید : ١٦
رهایی کشور از خام فروشی نفت بدون اصلاح قواعد توزیع درآمدهای نفتی امکان‌پذیر نیست
۱۳۹۸/۶/۲۴
رهایی کشور از خام فروشی نفت بدون اصلاح قواعد توزیع درآمدهای نفتی امکان‌پذیر نیست
بازدید : ٢٤
سرلشکر موسوی: هرگونه تنش در منطقه، بیگانگان را در ناامن‌ترین وضعیت قرار خواهد داد
۱۳۹۸/۶/۱۶
سرلشکر موسوی: هرگونه تنش در منطقه، بیگانگان را در ناامن‌ترین وضعیت قرار خواهد داد
بازدید : ٢٤
نظر شما :
captcha