کد : 305-1322049      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ شنبه ۳۰ بهمن      تعداد بازدید : 68

نماینده جهرم در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد: تخریب ۱۲۰۰ واحد مسکونی به دنبال سیل اخیر در جهرم/ ضعف عملکرد وزارت نیرو عامل اصلی سیلاب اخیر بود

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲۰۰ واحد مسکونی به دنبال سیلاب اخیر در جهرم تخریب شده که کوتاهی وزارت نیرو در کنترل آب پشت سدها عامل اصلی سیلاب اخیر در جهرم است.

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به سیلاب اخیر در جهرم گفت: سیلاب اخیر در جهرم موجب تخریب 1200 واحد مسکونی در شهر شده و آب به منازل مسکونی راه پیدا کرده و خودروها را در سطح شهر جابه‌جا کرده است.

وی افزود: به دنبال این سیلاب، آب و برق به مدت چند ساعت قطع شد و هم‌اکنون در برخی مناطق قطع و گاز خانگی شهروندان جهرمی هنوز وصل نشده است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام تلاش ما بر این بوده که این سیلاب تلفات جانی نداشته باشد، اظهار داشت: اقشار مختلف مردم در حال کمک‌سانی به یکدیگر هستند و دستگاه‌های خدماتی شهر نیز در این راه تلاش می‌کنند.

رضایی خاطرنشان کرد: ضعف عملکرد وزارت نیرو در عدم کنترل آب پشت سدها و رهاسازی آب‌های اضافی پشت سد با توجه به هشدار سازمان هواشناسی را می‌توان عامل مهم سیلاب اخیر دانست و اگر سد شکسته نمی‌شد، ما امروز شاهد تخریب و خسارت در این سطح نبودیم.

وی افزود: راه اصلی جهرم به شیراز تخریب شده و راه‌های روستایی نیز قطع است و رساندن مواد غذایی به روستاها از طریق بالگرد انجام می‌شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: بناست تا دو نفر از معاونان وزارت راه برای بررسی وضعیت راه‌هاید شهرستان و شکسته شدن پل‌ها و رسیدگی به این موضوعات به منطقه سفر داشته  باشند.

وی افزود: راه اصلی جهرم به شیراز تخریب شده و راه‌های روستایی نیز قطع است و رساندن مواد غذایی به روستاها از طریق بالگرد انجام می‌شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: بناست تا دو نفر از معاونان وزارت راه برای بررسی وضعیت راه‌هاید شهرستان و شکسته شدن پل‌ها و رسیدگی به این موضوعات به منطقه سفر داشته  باشند.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha