کد : 305-1322738      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند      تعداد بازدید : 415

رحمانی‌فضلی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان از 20 اسفند در 12 استان/ نباید به محکومین مواد مخدر در ایام عید مرخصی داد

وزیر کشور با اشاره به اجرای طرح فوق‌العاده مقابله با مواد مخدر در 2 موضوع جمع‌آوری معتادان متجاهر وخرده‌فروشان گفت: این طرح از 20 اسفند تا پایان خرداد ماه به صورت ویژه در 12 استان عملیاتی می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به برنامه این ستاد در 12 استان برای مبارزه با مواد مخدر گفت: 2 موضوع را از 20 اسفند تا آخر خرداد ماه در 12 استان کشور در دست اقدام داریم از جمله جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اهمیت این موضوع و لزوم اقدامات لازم در خصوص رفع آسیب‌های اجتماعی گفت: توصیه اکید رهبری و اولویت ایشان در حوزه‌بندی آسیب‌های اجتماعی است که فرمودند باید این موضوع را فوق‌العاده بررسی کنیم.

وی گفت: طبق اعلام آمار مراکز رسمی با اجرای دستگیری معتادان متجاهر در سال گذشته در ایام عید 34 درصد کاهش سرقت داشتیم.

وزیر کشور افزود: طبق آمار همچنین 651 تن کل کشفیات مواد مخدر ما بوده که 594 تن آن را ناجا کشف کرده و 15 درصد افزایش کشفیات را خود ناجا داشته است.

رحمانی‌فضلی در پایان گفت: به محکومین مواد مخدر در ایام عید مرخصی ندهید چرا که از یکطرف جمع‌آوری می‌شود و از طرف دیگر مرخصی داده شود، جالب نیست.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha