کد : 305-1324391      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ شنبه ۱۲ فروردين      تعداد بازدید : 96

نماینده مردم کرج در مجلس: بسترهای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان البرز فراهم است

نماینده مردم کرج،‌ آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: بسترهای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان البرز فراهم است.

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: مسؤولان برگزار کننده انتخابات بسترهای لازم برای برگزاری هرچه باشکوه انتخابات را در استان البرز فراهم کرده‌اند و مردم نیز با اقتدار در این صحنه حضوری پرشور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه دشمن برای ضربه زدن به این انتخابات از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کند، خاطرنشان کرد: در این راستا دشمنان با توجه به اهمیت برگزاری انتخابات از رسانه‌ها و توان خود برای نادیده گرفتن این دوره از انتخابات توسط مردم استفاده می‌کند، بنابراین باید مردم هوشیارانه و با بصیرت باشند و نسبت به اینگونه توطئه دشمنان آگاهی داشته باشند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه زمینه برگزاری انتخابات به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در البرز نیز فراهم است،‌ گفت: درسال‌جاری دو انتخابات شوراها و ریاست جمهوری را به‌صورت همزمان داریم که با تمهیدات اندیشیده شده این مهم بسیار پرشور و با حضور مردم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ذ

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد: دولت باید بیش از 80 درصد اختیاراتش را واگذار کند|نظارت بانک مرکزی بر عملکرد بانک‌ها صفر است
٤٤:٤٣
۱۳۹۵/۸/۱۸
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد: دولت باید بیش از 80 درصد اختیاراتش را واگذار کند|نظارت بانک مرکزی بر عملکرد بانک‌ها صفر است
بازدید : ٩١٧
نظر شما :
captcha