کد : 305-1327215      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ ارديبهشت      تعداد بازدید : 86

حجت‌الاسلام قاسمیان در همایش دختران دهه‌هفتادی حامی قالیباف: قالیباف نابغه عرصه اجرایی کشور است/ تهران به شورای شهر سیاست‌زده نیاز ندارد

مدیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع)‌ با تأکید بر اینکه قالیباف نابغه عرصه مدیریت و اجرا در کشور است، گفت: همگان را قانع کنید که آن کاندیدایی که می‌تواند تحول جدی در اقتصاد کشور و اشتغال جوانان ایجاد کند،‌ آقای قالیباف است.

به گزارش خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان مدیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع)‌ صبح امروز در جمع دختران دهه هفتادی حامی قالیباف که در سالن شهدای هفتم تیر تهران اجتماع کرده بودند، طی سخنانی با اشاره به اینکه پیش از اینکه از نزدیک با شیوه مدیریتی آقای قالیباف آشنا باشد، نگاه مثبتی به وی نداشته است، گفت: زمانی که جهت توسعه دفاتر فعالیت‌های جهادی در شهر تهران ساعت ۷ صبح برای دیدار با شهردار تهران به ما وقت دادند، به ما گفتند که این چهارمین جلسه آقای قالیباف از ساعت‌ها پیش تا آن زمان است.

وی اضافه کرد: پس از برگزاری جلسه با شهردار تهران تصورم این بود که همانند سایر نهادهای کشور اجرایی شدن توافقات و هماهنگی‌ها،‌ماه‌ها طول می‌کشد ولی خارج از انتظار من ظرف مدت کوتاهی هماهنگی‌ها از سوی آقای قالیباف صورت گرفت و از آنجا بود که فهمیدم با مدیر متفاوتی به لحاظ اجرایی روبرو هستم.

قاسمیان گفت: ما ۳۰ سال کار جهادی کرده بودیم اما هیچ مسئولی در کشور حاضر نشده بود قرارگاه بزرگی برای این فعالیت‌ها ایجاد کند،‌ولی آقای قالیباف این کار را کرد.

وی تصریح کرد: در میان مدیران اجرایی کشور هیچ کس به اندازه آقای قالیباف دغدغه‌ آسیب‌های اجتماعی را ندارد، بعلاوه به جهت سوابق اجرایی و مدیریتی احاطه ایشان را نیز به این حوزه‌ها ندارند.

مدیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع)‌ خطاب به اجتماع بزرگ دختران دهه هفتادی حامی قالیباف گفت: همگان را قانع کنید که اگر از میان کاندیداهای کنونی انتخابات ریاست جمهوری، کسی قرار باشد تکان جدی به اقتصاد کشور و تحول اساسی در امر اشتغال جوانان ایجاد کند،‌ او آقای قالیباف است.

وی تأکید کرد: آقای قالیباف همه کارهایی را که سایر مدیران کشور و نامزدهای انتخاباتی در عرض ۴ سال می‌خواهند و می‌توانند انجام دهند، در عرض یکسال به اجرا می‌رساند.

قاسمیان افزود: همان‌گونه که در دنیای شیمی،‌ فیزیک و شاخه‌های گوناگون علم نوابغی داریم، آقای قالیباف هم نابغه عرصه مدیریت و اجراست.

وی خاطرنشان کرد: به جرأت می‌توان گفت که هر ۱۰۰ سال به عدد انگشتان دست از این‌گونه مدیران در کشور خواهیم داشت و امروز به زحمت می‌توان همانند ایشان را یافت.

قاسمیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ارائه لیست خدمت برای شورای شهر تهران، گفت: این فهرست شامل تخصص‌های گوناگون برای مدیریت شهری است.

مدیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع)‌ با تأکید بر ضرورت رأی دادن به فهرست کامل «خدمت» برای شورای شهر، اظهار داشت: شهر تهران نیازی به شورای شهر سیاسی و سیاست‌زده ندارد، بلکه نیازمند متخصصان است.

انتهای پیام/

 

نظر شما :
captcha