کد : 305-1328477      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۰ خرداد      تعداد بازدید : 27

در بیانیه‌ای صورت گرفت تشکر 207 نماینده مجلس از زحمات نیروی انتظامی در ایام انتخابات ریاست‌جمهوری

207 نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از زحمات بی‌دریغ فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ریاست‌جمهوری تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، 207 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان طی بیانیه‌ای از زحمات بی‌دریغ فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ریاست‌جمهوری تشکر کردند.

متن کامل این بیانیه که احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به شرح ذیل است:

بسم‌‌الله الرحمن الرحیم

29 اردیبهشت ماه صحنه خلق حماسه بزرگ و نمایشی از مردم سالاری دینی در پهنه سرزمین اسلامی ایران بود. حضور مشتاقانه و پرشور مردم پای صندوق‌های رأی بار دیگر استحکام نظام اسلامی و پیوند عمیق و ناگسستنی مردم با این نظام را به رخ جهانیان کشید.

یکی از جلوه های بارز این حماسه عظیم امنیت و آرامش حاکم بر فضای کشور از آغاز رقابت‌های انتخاباتی تا پایان آن بود که با وجود تهدیدات و تحرکات دشمن برای ایجاد ناامنی شاهد انتخاباتی امن توأم با نظم و آرامش بوده‌ایم.

بدون تردید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نقش تعیین‌کننده و اثرگذار در خلق این حماسه عظیم مردمی دارد. حافظان نظم و امنیت با برنامه‌ریزی و ایجاد آمادگی از ماه‌ها قبل از انتخابات و با تلاش و فداکاری بی‌نظیر و حضور فعال و شبانه‌روزی خود امنیت مطلوبی را از مرزهای کشور تا تمامی شهرها و روستاها برقرار نمودند.

ما نمایندگان مجلس لازم می‌دانیم از زحمات بی‌دریغ فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha