کد : 305-1329284      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد      تعداد بازدید : 49

منتظمی در گفت‌وگو با فارس: سپاه انتقام خون شهیدان عملیات تروریستی تهران را بی چون‌وچرا گرفت/ تقدیر از سیلی محکم موشکی به دهان تکفیری‌ها و دشمنان ملت

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن تقدیر از سپاه برای دادن پاسخ قاطع و محکم به تروریست‌ها، گفت: اقتدار یعنی اینکه سپاهیان اسلام انتقام خون شهیدان عملیات تروریستی تهران را بی چون و چرا گرفتند و این ادامه خواهد داشت.

متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن تقدیر از سپاه پاسداران برای دادن پاسخ قاطع و محکم به تروریست‌ها، گفت: همانطور که شب گذشته رهبر معظم انقلاب فرمودند که این دشمنان هستند که از ایران سیلی خواهند خورد شاهد سیلی محکم موشکی سپاه مقتدر پاسداران به دهان تکفیری‌ها و دشمنان این ملت بودیم.

وی با بیان اینکه دشمنان سیلی‌های محکم جمهوری اسلامی ایران را خواهند چشید، ادامه داد: وقتی حرف از اقتدار زده می‌شود یعنی اینکه با کوچک‌ترین حرکت نیروهای انقلابی این صفوف دشمن است که از هم می‌پاشد و تار و مار می‌شود.

منتظمی ادامه داد: اقتدار یعنی اینکه سپاهیان اسلام انتقام خون شهیدان عملیات تروریستی تهران را بی چون و چرا گرفتند و این ادامه خواهد داشت.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: آنان که به دنبال مذاکره با کد خدا و رفقایش بودند باید عرق شرم از جبینشان پاک کنند و ببینید لبخندهای آنها نه تنها باعث حل شدن مشکلات نشد بلکه اوضاع را خراب‌تر کرد و حال این سیلی محکم سپاه مقتدر اسلام است که آنها را تا درب خانه اربابشان شیطان بزرگ عقب خواهد راند و کاخ آرزوهای شیطان خبیث را با خاک یکسان خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما :
captcha