کد : 305-1333009      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ شهريور      تعداد بازدید : 55

با حضور در سفارت ونزوئلا صورت گرفت اهدای تندیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به سفیر ونزوئلا

اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور، تندیسی را که منقش به پرچم ایران و ونزوئلا بود را به «خسوس گونسالس» سفیر ونزوئلا در ایران اهدا کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور، تندیسی را که منقش به پرچم ایران و ونزوئلا بود را به «خسوس گونسالس» سفیر ونزوئلا در ایران اهدا کردند.

علیرضا فیروزی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: شب گذشته نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی در برنامه‌ای تحت عنوان همبستگی ملت ایران و ونزوئلا با سفیر کشور ونزوئلا دیدار و گفت‌وگو کردند. سفارت ونزوئلا از نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی دعوت کرده بود و در این برنامه دانشجویان سخنان خود را مطرح کردند و ماحصل همه سخنان تاکید بر هم‌افزایی دو ملت بود و از طرفی هم همه دانشجویان در سخنان خود خواستار توقف دخالت‌های آمریکا در ونزئلا شدند.

فیروزی ادامه داد: بحث ارتباط بین دانشجویان ایران و ونزوئلا و صدور انقلاب اسلامی به ونزوئلا از مسائلی بوده که بنده در این جلسه به آن اشاره کردم. در این جلسه سفیر ونزوئلا هم مباحثی در رابطه با اتفاقات این کشور مطرح کرد و به نقش جوانان و دانشجویان در سرنوشت کشورها پرداخت.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: در این جلسه در یک حرکت ابتکاری تندیسی که توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان طراحی شده بود رونمایی و به سفیر ونزوئلا اهدا شد. این تندیس اتحاد ایران و ونزوئلا را نشان می‌دهد و همچنین در روی آن جمله مرگ بر آمریکا نوشته شده است. 

وی تاکید کرد: سفیر ونزوئلا پس از دریافت این تندیس ابراز خوشحالی کرد و طی سخنانی گفت این بزرگترین هدیه‌ای است که می‌توانستم بگیرم و آن را هدیه شما به ملت ونزوئلا می‌دانم. 

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha