کد : 305-1335400      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ آبان      تعداد بازدید : 544

مهرو کمرانی: کیمیا علیزاده حتما در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور خواهد داشت

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: شرایط لیگ تکواندو رضایت بخش است اما متاسفانه با کمبود اسپانسر مواجه هستیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: شرایط لیگ تکواندو رضایت بخش است اما متاسفانه با کمبود اسپانسر مواجه هستیم.
 
مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در گفتگو با برنا درخصوص سطح برگزاری سیزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان (جام کوثر) اظهار کرد: 14 تیم در این دوره شرکت کرده اند، مسابقات لیگ تکواندو خوشبختانه امسال تا به امروز خیلی خوب بوده سطح بازی ها نسبت به سال های قبل خیلی بالا رفته تیم های شرکت کننده با بازیکن های جدید و با انگیزه بیشتری در این دوره حاضر شده اند.
 
وی ادامه داد: در این دوره یکسری بازیکن نوجوان به جوانان اضافه شده اند که به لحاظ فنی خوب بازی می کنند. امیدوار هستم که این لیگ  کمک کند به تیم ملی تا  بازیکنان جدیدی هم به تیم ملی دعوت شوند و شاهد افتخار آفرینی آن ها در میادین بین المللی باشیم.
 
سرمربی تیم ملی تکواندو درباره شرایط لیگ تکواندو بانوان افزود: شرایط لیگ به لحاظ فنی و سطح برگزاری رضایت بخش است اما متاسفانه در بخش بانوان با کمبود اسپانسر مواجه هستیم در این دوره اکثر بازیکن ها با هزینه شخصی در لیگ بازی می کنند. در لیگ بانوان فقط دو اسپانسر داریم تیم لوازم خانگی کن و بیمه راضی که بازیکن ها و سرمربی ها را ساپورت مالی کرده اند و بقیه تیم ها اکثرا با هزینه های شخصی در مسابقات شرکت کرده اند.
 
وی افزود: امیدوار هستم در آینده اسپانسرهای بیشتری جذب لیگ تکواندو بانوان شود. الان بیشتر بازی های از طریق تلویزیون پخش زنده دارند و این امر نه تنها باعث آشنایی بیشتر جامعه با ورزش های رزمی آن هم در بین بانوان می شود و هم انگیزه بانوان ورزشکار برای ادامه کار بالا می رود و همچنین باعث جذب اسپانسر های بیشتر می شود. فدراسیون خواهان اسپانسرهای بیشتری است بخصوص در بخش بانوان و امیدوارم این اتفاق بی افتد و سال آینده با اسپانسر های بیشتر لیگ جوانان و بزرگسالان را پوشش بدهیم.
 
کمرانی در پایان درباره روند بهبودی کیمیا علیزاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر کیمیا با فیزیوتراپ جدید روند درمانی خودش را پیگیری می کند و خوشبختانه روند بهبودش هم خیلی خوب بوده؛ کیمیا خیلی مصر است که زودتر به مسابقات برگردد ولی من این اجازه را به او نمی دهم و تا زمانی که پزشک تیم و پزشک فیزیوتراپی نامه کتبی برای من نزنند اجازه نمی دهم که در اردوها حضور داشته باشد، کیمیا تشنه مبارزه کردن است اما باید روند درمانی خود را ادامه دهد و با سلامتی کامل به اردوها برگردد. قطعا کیمیا در بازی های آسیایی جاکارتا حضور خواهد داشت و امیدوارم دوباره شاهد افتخار آفرینی کیمیا در میادین بین المللی باشیم.
 
کیمیا علیزاده: طلای جهان در انتظارم است
۱۳۹۶/۴/۲
کیمیا علیزاده: طلای جهان در انتظارم است
بازدید : ٣٨٧
خندوانه میزبان تنها بانوی دارنده مدال طلای المپیک ریو
٥٩:١٦
۱۳۹۵/۶/۹
خندوانه میزبان تنها بانوی دارنده مدال طلای المپیک ریو
بازدید : ٧٧٧
گفتگو با بانوی تاریخ‌ساز ورزش ایران: به اندازه دیگران خوشحال نیستم
۱۳۹۵/۵/۳۱
گفتگو با بانوی تاریخ‌ساز ورزش ایران: به اندازه دیگران خوشحال نیستم
بازدید : ٤٥٠
نظر شما :
captcha