کد : 305-1336663      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ آذر      تعداد بازدید : 102

رنجبرزاده: ترامپ با تصمیم اخیرش، پایان عمر فرزند ناخلفش اسرائیل را امضا کرد

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور آمریکا بداند که با انتقال سفارت جاسوسی به قدس، آتش قهر مسلمانان شعله‌ورتر شده است، وی با این اقدام پایان عمر خود و فرزند ناخلفش را امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان به نقل از خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در نطق میان‌دستور ضمن درود و سلام به محضر شهیدان و امام شهیدان و با آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی و تبریک پیروزی بزرگ رزمندگان اسلام بر داعش و آمریکا و سرکردگانش به محضر ملت ایران و سرداران مقاومت، اظهار کرد: سلام بر قدس شریف، سلام بر اولین قبله‌گاه مسلمانان، سلام بر سرزمین معراج پیامبر اسلام(ص)، قدس عزیز استواریت را حفظ کن؛ درس‌آموختگان مکتب خمینی(ره) و سربازان امام خامنه‌ای و جوانان انقلابی و مسلمانان منطقه در راهند و به زودی دست‌های آلوده به دامانت را قطع خواهند کرد، ای قبله‌‌گاه روزهای ازل، بدان که تو تا ابد قلب تپنده جهان اسلام هستی.

وی افزود: باورها بر این است که طبق آیه شریفه قرآن کریم « و مکرو و مکروالله و الله خیرالماکرین»، ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا با این اقدام احمقانه خود ناخودآگاه برای تسریع در نابودی اسرائیل مأموریت یافته است کما اینکه رئیس‌جمهور وقت آمریکا مأموریت فراهم آوردن شرایط برای نابودی صدام و حزب بعث را داشتند.

نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  به نظر می‌رسد حافظه دولت آمریکا مختل شده و سیلی محکمی که از ناحیه دانشجویان مسلمان و انقلابی ایران در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 خورده را فراموش کرده است؛ این بار نیز بداند که با انتقال سفارت جاسوسی در قلب جهان اسلام آتش قهر مسلمانان شعله‌ورتر و با اتحاد و انسجام آن‌ها سیلی محکم‌تری خواهد خورد و پایان عمر خود و فرزند ناخلفش را امضاء کرده است.

وی عنوان کرد: دولت آمریکا برای سرپوش نهادن به شکست‌های پیاپی خود در منطقه اعم از جنگ‌های مستقیم و نیابتی در ایران، عراق، سوریه، لبنان، افغانستان، قطر، یمن، بحرین و فلسطین و برای کم اهمیت جلوه دادن پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت اسلامی نه از سر توانمندی بلکه از سر ضعف و ذلت و ترس از آینده، برای حفظ صهیونیست‌ها و حیثیت برباد رفته خود دست به یک اقدام انتحاری زده و پرچم مبارزه با اعتقادات مسلمانان را برافراشته است.

رنجبرزاده تصریح کرد: آمریکا از حاکمان سرسپرده‌اش ناامید گشته و آخرین تیر در کمان آن است که سرسپردگان تا به دندان مسلح‌اش را بیازماید که آیا با جبهه کفر همراهند یا جبهه مسلمین، آیا به مذهب و دین معتقدند یا به هم‌پیمانی با صهیونیسم؛ چنانچه پایبندی آن‌ها به باورهای اسلامی باشد، باید تخت و تاجشان فرو ریزد و اگر هم‌پیمان با صهیونیسم هستند، باید به تشدید دامنه اختلافات مذهبی پرداخته و با مسلمان‌کشی انبارهای سلاحشان هر چه زودتر بر سر مسلمانان ریخته و مصرف شود چرا که حلقه محاصره اسرائیل تنگ‌تر شده و تسلیح کردن هم‌پیمانان منطقه‌ای زنگ خطری برای صهیونیسم خواهد بود.

وی تأکید کرد: سردمدار بی‌نظمی جهانی بداند که با این حرکت‌های ضد حقوق بشری و خارج از دایره منطق و حقوق بین‌الملل در جهت اشغالگری و کشتار مسلمانان، نتیجه‌ای جز اتحاد جهان اسلام و بیداری ملت‌های مسلمان در بر نخواهد داشت؛ مجموعه اتفاقات اخیر ما را مصمم و امیدوار کرده است که تحقق وعده الهی برای نابودی غاصبان اشغالگر در سرزمین فلسطین بسیار نزدیک شده است، با این وجود همه ملت‌های آزاده مسلمان باید یک‌ صدا برای برچیده شدن بساط اشغالگری تا نابودی صهیونیست‌ها و تسخیر لانه‌های فساد آمریکایی در منطقه آماده شویم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در این راستا از مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود با هماهنگی دیگر قوا اقدامی عملی و مستمر از خود نشان دهد تا تمام مسیرهای قانونی و حقوقی در مجامع بین‌المللی برای روشنگری و رفع اشغالگری و تقویت جبهه مقاومت اسلامی و اتحاد مسلمانان را هموار کند.

وی در ادامه مشکلات حوزه انتخابیه خود را یادآور شد و گفت: وزیر راه و ترابری آیا 50 کشته و صدها مجروح و معلول در سال جاری در راه‌های مواصلاتی به اسدآباد کفایت نمی‌کند که معاون جنابعالی از خواب بیدار شده و به دستورات شما توجه کند.

رنجبرزاده افزود: با فوریت هیأتی را برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز گردنه اسدآباد و محور اسدآباد به داش‌بلاغ و احداث زیرگذر تقاطع موسی‌آباد و ندرآباد بزرگراه کربلا و اسدآباد به چنارشیخ اعزام کنید؛ البته برای مطالعه و اجرای مسیر راه‌آهن و داش‌بلاغ به اسدآباد- تویسرکان، کنگاور و نهاوند و مطالعه اتصال راه‌آهن کریدور شمال‌غرب به جنوب از این مسیر تشکر کرده و تسریع در اجرای مراحل آن خواستارم.

وی تصریح کرد: کنارگذر اسدآباد در سال 89 آغاز شده و هنوز به اتمام نرسیده است و انتظار می‌رود در نیمه سال 97 به بهره‌برداری برسد؛ البته هنوز مطالبات بسیاری از کشاورزان به مبلغ 9 میلیارد تومان که زمینی‌های آن‌ها تملک شده پرداخت نشده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، بیان کرد: زمستان فرا رسیده است و هزاران تن چغندرقند کشاورزان در زیر برف مدفون است چرا چاره‌اندیشی نمی‌کنید، چرا این‌قدر در عرضه محصولات کشاورزی به بازار مشکل داریم؟ چرا نباید سامانه متمرکز کشور برای الگوی کاشت برداشت و عرضه محصولات به بازار داشته باشیم، چرا برای ایجاد صنایع تبدیلی در منطقه بی‌توجهی شود؟ آیا این‌ها ضعف مدیریت نیست؟ چرا در مواقع برداشت محصول، واردات داریم قاچاق رونق می‌گیرد این آسیب به تولید نیست؟ این ظلم به کشاورز و تولیدکننده نیست؟

وی مطرح کرد: تخم کدو و آفتابگردان، چای، برنج تحت تأثیر واردات نابهنگام و قاچاق آزاد فرصت‌طلبان قرار می‌گیرند، مهاجرت روستائیان به شهرها یکی از مشکلات اساسی پیش‌روی کشور است، لذا با ارائه تسهیلات کم‌بهره برای توسعه روستاها یک فرصت است که اگر مدیریت شود و اگر آموزش‌های فنی، تخصصی و مشاوره‌ای در کنار آن نباشد به هدف نخواهد رسید.

رنجبرزاده در ادامه اظهار کرد: از وزیر علوم درخواست دارم که راه‌اندازی آموزشکده فنی و حرفه‌ای ذیل دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور باید تسریع پیدا کند و این در واقع اعتبار لازم دارد و هرگونه کوتاهی برای جذب دانشجو در سال 97 متوجه ضعف مدیریت دانشگاه فنی و حرفه‌ای است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از مدیران دلسوز استان همدان و شهرستان اسدآباد و از وزیر محترم صنایع برای رونق گرفتن تولید و ایجاد کارخانه‌های جدید کنسانتره گندله‌سازی و آهن اسفنجی و تولید کاغذ و اسیدسولفونیک و فراهم کردن شرایط لازم برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی، دارویی، غذایی، بهداشتی و کالاهای سلامت محور تشکر می‌کنم. 

انتهای پیام/و

مقام کاخ سفید؛ ترامپ صراحتا گفته بود با بن‌سلمان درباره خاشقچی وارد تقابل نخواهم شد
۱۳۹۸/۸/۱۸
مقام کاخ سفید؛ ترامپ صراحتا گفته بود با بن‌سلمان درباره خاشقچی وارد تقابل نخواهم شد
بازدید : ١٨
آیا فرمان مهاجرتی ترامپ به معنای ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکاست؟
۱۳۹۸/۸/۱۳
آیا فرمان مهاجرتی ترامپ به معنای ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکاست؟
بازدید : ١٨
ترامپ دستور لغو تحریم‌ها علیه ترکیه را صادر کرد
۱۳۹۸/۸/۲
ترامپ دستور لغو تحریم‌ها علیه ترکیه را صادر کرد
بازدید : ٢٦
ترامپ: سعودی‌ها به‌جز پول، چیز دیگری ندارند
۱۳۹۸/۷/۳۰
ترامپ: سعودی‌ها به‌جز پول، چیز دیگری ندارند
بازدید : ٢٨
نظر شما :
captcha