کد : 305-1336897      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر      تعداد بازدید : 108

نماینده مردم کرج در مجلس: تقسیمات کشوری ملاک محدوده شهر خواهد بود/ وعده سرخرمن آبفا و دریافت 4 میلیون تومان از مردم

نماینده مردم آسارا، اشتهارد، فردیس و کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق تقسیمات کشوری داشلیجه به شهرستان فردیس تعلق دارد، فرمانداران دو شهر کرج و فردیس باید به توافق برسند و این موضوع را برطرف کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس در کرج، عزیز اکبریان امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر مشکین‌دشت گفت: پروژه‌ای که به پل زیرگذر منطقه شیخ‌آباد مربوط می‌شود نیازمند تملکات است که باید توسط شورای شهر کرج و شهرداری این منطقه به انجام برسد.

وی افزود: این منطقه با ورودی مشکین‌دشت یکی شده است، به همین دلیل لازم است شهرداری مشکین‌دشت در این زمینه اقدامات خود را به انجام برساند، سعی خود را بر این داریم تا هفته آینده تملکات شمال راه‌آهن شیخ‌آباد توسط شهرداری کرج ساماندهی شود.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود به مشکل یکی بودن ادارات مشکین‌دشت و محمد شهر اشاره کرد و یادآور شد: اداره آبفای مشکین‌دشت و محمدشهر مشترک است و همین امر موجب شده که خدمات‌رسانی به‌درستی در این مناطق انجام نشود، کمبود نیرو و امکانات در این اداره عامل اصلی عدم خدماتی رسانی به شمار می‌آید.

نماینده مردم مجلس کرج در شورای اسلامی با بیان اینکه اتصالات کل آب منطقه‌ای استان به هم متصل خواهد شد، تصریح کرد: وجود انشعابات مشترک به رفع کمبود آب در شرایط بحرانی کمک خواهد کرد، اما این اداره نیازمند امکانات بیشتر است.

اکبریان در بخش دیگری از سخنان خود به وعده اداره آبفا مبنی بر اینکه با پرداخت 4 میلیون تومان توسط هر خانوار، فاضلاب شهر را مستقل خواهد کرد، تبیین کرد: این صحبت وعده سرخرمن است، فاضلاب از هزینه‌ای بالایی همراه است و سعی داریم با دریافت بودجه لوله‌های فرسوده را تعمیر کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بودجه کافی در دولت جود ندارد و خزانه دولت خالی است، اظهار داشت: در حال حاضر هیچ پروژه جدید آغاز نمی‌شود و سیاست دولت مبنی بر تکمیل پروژه‌های ناتمام است.

این مسؤول در ادامه سخنان خود به استقرار شعب بانک در شهرهای بعثت و مهندسی زراعی اشاره کرد و یادآور شد: این درخواست تنها برای بانک ملت امکان‌پذیر است، چراکه سایر بانک‌ها مجوز دادن شعبه را ندارند، داشتن شعبه پست‌بانک نیز در این مناطق ممکن است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به درخواست رئیس شورای شهر مشکین‌دشت مبنی بر اینکه پرونده انتقال شعبه بانک مسکن در میدان بار کرج به شهرک بعثت در پیچ‌وخم اداری گیر کرده است، خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم برای انتقال هرچه سریع‌تر شعبه میدان بار بانک مسکن به شهرک بعثت ـ مشکین‌دشت را انجام خواهیم داد.

اکبریان در ادامه در پاسخ به سؤال درخواست شهرداری مشکین‌دشت مبنی بر اعلام دقیق تقسیمات و محدوده شهر مشکین‌دشت، گفت: این مهم به انجام رسیده است و تقسیمات کشوری مدنظر شهرداران قرار گیرد، در تقسیمات کشور شهرک شهید رستمی به شهرستان فردیس و بخش مشکین‌دشت مربوط می‌شود.

وی افزود: همچنین طبق تقسیمات کشوری داشلیجه به شهرستان فردیس تعلق دارد، فرمانداران دو شهر کرج و فردیس باید به توافق برسند و این موضوع را حل کنند.

این مسؤول یادآور شد: لازم است ادارات عمرانی و خدمات‌رسانی نقشه‌های خود را با این موضوع تطبیق دهند و به‌ زودی در این راستا یک جلسه در استانداری برگزار خواهد شد تا نتیجه تقسیمات کشوری در محدوده شهر به ثمر برسد.

انتهای پیام/ذ

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد: دولت باید بیش از 80 درصد اختیاراتش را واگذار کند|نظارت بانک مرکزی بر عملکرد بانک‌ها صفر است
٤٤:٤٣
۱۳۹۵/۸/۱۸
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد: دولت باید بیش از 80 درصد اختیاراتش را واگذار کند|نظارت بانک مرکزی بر عملکرد بانک‌ها صفر است
بازدید : ٨٥٦
نظر شما :
captcha