کد : 305-1337474      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ شنبه ۲ دي      تعداد بازدید : 9280

عباس: هیچ پیشنهادی را از آمریکا نمی‌پذیریم

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از تمامی مسیحیان جهان خواست تا به سخنان مسیحیان فلسطینی که مخالف تصمیم رئیس جمهوری آمریکا هستند، گوش دهند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از تمامی مسیحیان جهان خواست تا به سخنان مسیحیان فلسطینی که مخالف تصمیم رئیس جمهوری آمریکا هستند، گوش دهند.
 
به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که آمریکا از اشغال‌گری حمایت می‌کند و ما از رسالت و پیام حضرت مسیح قدرت و نیرو برای استقامت و پایداری می‌گیریم.
 
وی در ادامه افزود:  ما هرگز قبول نمی‌کنیم آمریکایی که جانبداری از اسرائیل را برگزید، بر روند صلح نظارت داشته باشد و هیچ پیشنهادی از سوی آن را نمی‌پذیریم.
 
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از تمامی مسیحیان جهان خواست تا به سخنان مسیحیان فلسطینی که مخالف تصمیم رئیس جمهوری آمریکا هستند، گوش بدهند.
 
از سوی دیگر ، وانگ یی، وزیر امور خارجه چین در دیدار با احمد مجدلانی و نبیل شعث نمایندگان محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پکن اعلام کرد که شرط حل پرونده فلسطین، شرط راه حل صلح در خاورمیانه است.
 
وی در ادامه افزود: پرونده فلسطین در منطقه بسیار مهم است و اگر پرونده فلسطین حل نشود، صلح در خاورمیانه محقق نمی‌شود.
 
وزیر خارجه چین ضمن تاکید مجدد بر حمایتش از تشکیل کشور فلسطین مستقل از جامعه جهانی خواست از تصمیم راه حل دو کشوری که شامل حاکمیت فلسطین بر اساس مرزهای ۱۹۶۷ می‌شود، حمایت کند.
 
وانگ یی درباره محکوم کردن تصمیم آمریکا درخصوص قدس توسط سازمان ملل همچنین تصریح کرد که رای‌گیری‌ای که در سازمان ملل انجام شد، نشان دهنده اتفاق نظر جامعه جهانی است که خواستار سرعت بخشیدن به روند صلح در خارمیانه شده است.
 
در همین راستا، وزیر امور خارجه چین از ملت فلسطینی خواست در راستای حل مشکلاتشان با هدف تقویت نقش سازمان ملل در این راستا و نیز در راستای صلح به رایزنی تکیه کنند.
تن دادن «عباس»‌ به استقرار ناتو در فلسطین
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
تن دادن «عباس»‌ به استقرار ناتو در فلسطین
بازدید : ٢٦٨
نظر شما :
captcha