کد : 305-1337624      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ دوشنبه ۴ دي      تعداد بازدید : 60

بسیج دانشجویی 34 دانشگاه تهران بزرگ از زحمات گودرزی تشکر و برای نیک روش آرزوی موفقیت کردند

بسیج دانشجویی 34 دانشگاه تهران بزرگ طی بیانیه‌ای از زحمات داوود گودرزی رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی تشکر کردند و برای نیک روش مسئول جدید این سازمان آرزوی توفیق کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی 34 دانشگاه تهران بزرگ طی بیانیه‌ای از زحمات داوود گودرزی رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی تشکر کردند و برای نیک روش مسئول جدید این سازمان آرزوی توفیق کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

« بسیج دانشجویی یکی از ارزنده‌ترین یادگارهای امام راحل بزرگوار ما است. رهبر معظم انقلاب

امروز که پس از مدت‌ها بی مهری و کم لطفی نسبت به سازمان بزرگ بسیج دانشجویی، به لطف خداوند متعال و با تلاش های برادر ارجمند و دلسوز جناب آقای حاج داوود گودرزی این سازمان دانشجویی حرکتی نو را به سمت پیشرفت و تعالی شروع کرده است جا دارد تا از زحمات بی شائبه و پدرانه ایشان در طی سال‌های خدمت در بسیج دانشجویی و نیز دو سال و نیم مسئولیت و سکانداری آن تشکر نماییم.

هیچگاه تلاش های ایشان در ایجاد رابطه ای صمیمانه با دانشجویان، حمایت های بی دریغ و به دور از مصلحت اندیشی از حرکت های دانشجویی، تلاش ایشان برای تدوین سند نوسازی، تشکیل قرارگاه شهید احمدی روشن و پیگیری های مجدانه ایشان برای قرارگاه کشوری راهیان نور و نیز اربعین دانشجویی را طی این سال‌ها از یاد نخواهیم برد و همواره حضور مخلصانه ایشان را می‌ستاییم.

و اکنون به محضر برادر ارجمند دکتر محمدجواد نیک روش توفیق پذیرش این مسئولیت موثر و خطیر را تبریک می گوییم.

امروز که پس از مدت ها دغدغه رهبر معظم انقلاب در امر اعتماد به جوانان برای اداره امور تحقق یافته، حضور شما به عنوان جوان نخبه انقلابی با فکر تازه، نویدبخش فردایی بهتر و موفقیت هایی بیشتر است و جان تازه ای در کالبد جنبش دانشجویی می دمد.

ما امروز با حمایت از این انتخاب که به امید خداوند متعال سرسلسله ای بر حمایت های مسئولین از انتخاب های جوان است، اعلام می داریم که در این مسیر همراه و در کنار شما خواهیم بود تا با اصلاح نگاه های نادرست به مجموعه بسیج دانشجویی و مدیریت جهادی همچون مسئولیت های گذشته خود بتوانید در طول مدت مسئولیت خدمات ارزنده و موثری را برای کشور عزیزمان رقم بزنید.

همچنین این انتخاب را به تمام دانشجویان بسیجی سراسر کشور تبریک گفته و از همه دعوت می نماییم تا تمام توان خود را بار دیگر برای اعتلای آرمان های نظام اسلامی و بسیج دانشجویی که فرزند و یادگار امام راحل (قدس سره) است بکار گیرند و در این راه از ملامت هیچ ملامت کننده ای نهراسند.»

انتهای پیام/

قوه قضائیه به پرونده طرح تحول سلامت ورود کرده و خاطیان از قانون را محاکمه کند
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
قوه قضائیه به پرونده طرح تحول سلامت ورود کرده و خاطیان از قانون را محاکمه کند
بازدید : ١٣٤
بهمن گودرزی: هیچوقت بازیگرى را صرف فروش براى فیلمم انتخاب نکردم
۱۳۹۶/۹/۱۹
بهمن گودرزی: هیچوقت بازیگرى را صرف فروش براى فیلمم انتخاب نکردم
بازدید : ٢٢٠
غلامرضا گودرزی: حج، مقوله‌ای تمدن‎ساز است
۱۳۹۶/۵/۳۱
غلامرضا گودرزی: حج، مقوله‌ای تمدن‎ساز است
بازدید : ٤٤٩
گودرزی: پول ها در شهرداری تهران چه شد؟
۱۳۹۶/۴/۲۴
گودرزی: پول ها در شهرداری تهران چه شد؟
بازدید : ٣٨١
نظر شما :
captcha