کد : 305-1340438      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ بهمن      تعداد بازدید : 7811

وحید شمسایی: قهرمانی ایران در آسیا عجیب نیست/ تیم ملی فوتسال می‌تواند در جام‌جهانی 2020 فینالیست شود/ رکوردم را از فالکائو پس می‌گیرم

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت: تیم ملی ایران می‌تواند در جام جهانی 2020 فینالیست شود.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت: تیم ملی ایران می‌تواند در جام جهانی 2020 فینالیست شود.
 
به گزارش برنا؛ وحید شمسایی قهرمانی فوتسال ایران در آسیا اتفاقی عادی تلقی می کند، کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت:  به نظر من فوتسال ایران در سطح‌‌ آسیا کمتر امتیاز از دست بدهد، باید احساس موفق شدن داشته باشد و پیروز شدن این فوتسال را نباید عجیب قلمداد کرد. نباید این را از یاد برد که در ورزش همیشه اتفاق‌هایی می‌افتد که برای کمتر کسی قابل تصور است. بالاخره ژاپن و... هم سرمایه‌گذاری‌هایی انجام داده‌اند و با این هدف وارد مسابقات می‌شوند تا حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند. 
 
شمسایی درباره اینکه صعود ایران به فینال جهان دست یافتنی است یا نه گفت: این تیم اگر در ادامه از شرایط و امکاناتی کافی برخوردار باشد، حتما در جام‌جهانی ۲۰۲۰ می‌تواند فینالیست شود و برای فوتسال ایران افتخارآفرینی کند. لازم می‌دانم تکرار کنم که شرط اول موفقیت، بهره بردن از امکانات لازم و البته آرامش است و اگر می خواهیم این اتفاق بزرگ به واقعیت تبدیل شود باید همه امکانات لازم را فراهم کرد اما باید دوباره بگویم هم و من و اهالی فن  می‌دانند که سطح فوتسال جهان با همه شایستگی‌هایش هنوز به قدری نرسیده که بتوان با قاطعیت از حضور در فینال صحبت کرد. یادتان باشد که ما در سال ۲۰۰۸ هم در برزیل نشان دادیم حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و همین ۲سال پیش هم با سوم شدن در جام جهانی، جهان را به تحسین وا داشتیم.بااین‌حال هنوز با درجه اول‌ها فاصله داریم. 
 
شمسایی درباره حضورش در تیم فوتسال و بازپس گیری رکورد بیشترین گل ملی که فالکائو برزیلی در اختیار گرفته گفت: این بازیکن بعد از خداحافظی از تیم ملی برزیل برای این که رکوردم را بزند دوباره برگشت و با حضور در بازی های راحت می خواهد آن را به نام خودش ثبت کند، در این باره جلسات و صحبت هایی با مسولان فدراسیون فوتبال و فوتسال داشته ام و قرار است من هم در بازی های ملی برای تیم ملی به میدان بروم و بتوانم این رکوردی که خودم در اختیار داشته ام پس بگیرم این اتفاق ساده نیست و بحث ملی مطرح است همیشه ام گفته ام  از فوتسال به همه چیز رسیده‌ام و به همین دلیل، برای کشورم خوشحالم که رکورد چندین و چند ساله‌اش را می توانم پس بگیرم.
 
پرافتخارترین بازیکن فوتسال جهان در دورهمی مهران مدیری
١٩:٤٥
۱۳۹۵/۳/۱۶
پرافتخارترین بازیکن فوتسال جهان در دورهمی مهران مدیری
بازدید : ١١٥٧
بزرگترین اشتباه شمسایی و ماجرای فروش کفش‌های لاتزیو به خودی‌ها | گفتگو با وحید شمسایی
۱۳۹۴/۷/۲۲
بزرگترین اشتباه شمسایی و ماجرای فروش کفش‌های لاتزیو به خودی‌ها | گفتگو با وحید شمسایی
بازدید : ٩٧٦
نظر شما :
captcha