کد : 305-1340625      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند      تعداد بازدید : 76

طی پیامی به سردار اشتری مطرح شد: اعلام آمادگی بسیج دانشجویی برای مقابله با اشرار خیابانی

شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد استان تهران طی پیامی به سردار اشتری از آمادگی خود برای مقابله با اشرار خیابانی داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد استان تهران طی پیامی به سردار اشتری درباره حمله امشب دراویش گنابادی به یکی از کلانتری‌های نیروی انتظامی و شهادت ۳ نفر از کارکنان این کلانتری گفت: اگر به هر دلیل دست آن نیرو در برخورد با این اوباش بسته است، برادران شما در نیروی مردمی بسیج آماده در هم پیچیدن طومار این کژ اندیشان بی هویت‌اند.
متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

«انا لله و انا الیه الراجعون
سردار اشتری
فرماندهی محترم نیروی انتظامی
اندک زمانی از خبر از دست دادن عزیزانمان در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران _یاسوج نمی‌گذرد که باز خبری تلخ دیگر چنگ بر روح و روان مان می‌اندازد.
شهادت چند تن از دلاورمردان سبز پوش نیروی انتظامی آنهم در شب شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه‌الزهرا سلام الله علیها و بر هم زدن نظم و امنیت برخی از خیابان‌های تهران به دست حیواناتی درنده و سبک مغز چنان بر ما سخت گذشت که نتوانستیم برادرمان جناب سردار اشتری فرمانده محترم نیروی انتظامی را مورد خطاب قرار ندهیم.
سردار عزیز، در سخت کوشی و وظیفه شناسی شما و نیروهای تحت امرتان در برخورد با قانون شکنان و نافیان امنیت عمومی هیچ شکی بر دل نداریم، اما سوالی ما را سخت آشفته است که چرا برخورد آن نیروی محترم با چنین جانوران موزی رنگ و بوی تسامح به خود گرفته است که این چنین مستانه به خود جرات عربده‌کشی می‌دهند و امنیت و جان و مال ملت شریف ایران را به خطر می‌اندازند؟
فرمانده محترم نیروی انتظامی، اگر به هر دلیل موجه و غیر موجه‌ای(که مطمئنا هر دلیلی مبنی‌بر عدم برخورد با قانون شکنان بی‌ریشه امری است غیر موجه!!) دست آن نیرو در برخورد با این اوباش اجاره‌ای بسته و محدود است. برادران شما در نیروی مردمی بسیج و فرزندان حیدری امام امت، آماده در هم پیچیدن طومار این کژ اندیشان بی هویت‌اند، که کارنامه درخشان فرزندان انقلابی امت نشان از سابقه‌ای بی بدیل در بی‌خانمان کردن ناکثین و مارقین دارد.
وَ مَنْ یَتَوَلَّ اللّهَ وَ رَسُولَهُ وَ الَّذِینَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغالِبُونَ»
انتهای پیام/
 

نظر شما :
captcha