کد : 305-1342358      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ فروردين      تعداد بازدید : 41

چمران به فارس خبر داد مسئولیت کمیته‌های رسانه، سیاسی و اقشار جبهه مردمی مشخص شد/ برگزاری نشست دبیران استانی پیش از آغاز ماه مبارک رمضان

عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از انتصاب سید محمد حسینی به عنوان مسئول کمیته رسانه و مهدی محمدی به عنوان ریاست کمیته سیاسی جبهه مردمی خبر داد و گفت: برنامه اجرایی جمنا درباره اهداف و رویکردها تدوین و نهایی شد.

مهدی چمران عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌ها و اهداف جبهه مردمی در سال جدید اظهار داشت: برنامه‌ریزی و تصمیماتی پیش از عید اتخاذ شده بود که در حال حاضر اجرا شده است.

عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی از برگزاری نشست دبیران استانی جمنا قبل از آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در این مجمع همفکری صورت می‌گیرد و تاریخ برگزاری مجمع عمومی مشخص خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد: در بیش از نیمی از استان‌ها شوراهای جدید تشکیل شده است و در سایر استان‌ها هم با سرعت بیشتری عمل می‌شود و سپس نسبت به برگزاری مجمع عمومی اقدام می‌کنیم

چمران از انتصاب «سیدمحمد حسینی» به عنوان مسئول کمیته رسانه‌ جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: آقای «اردکانی» به عنوان ریاست کمیته اقشار منصوب شد، در حالی که پیش از این آقای روستا آزاد این مسئولیت را برعهده داشت، اما در حال حاضر به دلیل بیماری، دوران نقاهت خود را طی می‌کند.

عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: امروز دوشنبه جلسه کمیته اصلی اقشار تشکیل می‌شود و از این رو کمیته اقشار استان‌ها نیز فعال خواهد شد.

وی همچنین از انتصاب مهدی محمدی به عنوان مسئول دفتر سیاسی جبهه مردمی خبر داد و گفت: هفته گذشته نیز بیانیه‌ای از سوی جبهه مردمی ارائه شد.

چمران از برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در سال جدید در هفته آینده خبر داد و اظهار داشت: شورای مرکزی هفته آینده برگزار و تصمیمات در آن جلسه تصویب می‌شود.

عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی همچنین با بیان اینکه اهداف و برنامه‌های جبهه مردمی به صورت مجدد بررسی و تدوین و تنظیم شده است، اضافه کرد: این برنامه در حال حاضر در اختیار شورای مرکزی قرار گرفته و به استان‌ها نیز فرستاده شده، بنابراین برنامه اجرایی آن نیز تنظیم شده است.

انتهای پیام/

از بودجه ۹۹ چه خبر؟
۱۳۹۸/۸/۲
از بودجه ۹۹ چه خبر؟
بازدید : ٢٩
ظریف: هدف " صلح هرمز" ترویج گفت‌وگو، احترام متقابل و برابری است
۱۳۹۸/۸/۱
ظریف: هدف " صلح هرمز" ترویج گفت‌وگو، احترام متقابل و برابری است
بازدید : ٣٢
آیت‌الله کعبی: راهبرد مقاومت فعّال بسترساز رونق تولید و شکست تحریم‌هاست
۱۳۹۸/۷/۱۶
آیت‌الله کعبی: راهبرد مقاومت فعّال بسترساز رونق تولید و شکست تحریم‌هاست
بازدید : ٦١
بانک ملت خبر افزایش سرمایه از تسعیر ارز را تایید کرد
۱۳۹۸/۷/۱۱
بانک ملت خبر افزایش سرمایه از تسعیر ارز را تایید کرد
بازدید : ٥٩
نظر شما :
captcha