کد : 305-1345060      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ ارديبهشت      تعداد بازدید : 58

امیر شیخ حسنی در مراسم تجلیل از اساتید نمونه وزارت دفاع: کارکنان نیروهای مسلح باید بتوانند با دشمن شناسی به موقع پاسخ دشمنان را بدهند

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: باید آموزش و تربیت اسلامی سرلوحه اقدامات و فعالیتها قرار گیرد تا کارکنان نیروهای مسلح بتوانند با دشمن شناسی به موقع پاسخ دشمنان را بدهند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر شیخ حسنی معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم تجلیل از اساتید نمونه ودجا از اساتید حوزه تربیت و آموزش اسلامی به عنوان ارکان اصلی محور و جبهه مقاومت فرهنگی متحد و یکپارچه کشور نام برد و اظهار داشت: در حوزه آموزش و تربیت دینی و اعتقادی تهیه مدل و الگوهای نو و متناسب با شرایط روز می تواند کمک موثری به رشد و تعالی حوزه آموزش کند.

وی افزود: به نظر می رسد اگر قرار باشد اقدامات موثرتر و جدی تری در حوزه آموزشهای اعتقادی که امروز به طور جد مورد توجه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار دارد انجام شود باید در نیروهای مسلح مدل آموزشی جدید و نویی را برای این حوزه تدوین و حرکتهای جدی تری را با توجه هجمه شدید دشمنان انجام دهیم.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان علیه نظام اسلامی و جوانان کشورمان تصریح کرد: استکبار جهانی بی وقفه تهاجم فرهنگی علیه کشورمان را ادامه می‌دهد که در این راستا اساتید حوزه تربیت و آموزش اسلامی باید برای مقابله با این هجمه طرح و ایده ارائه دهند که به طور مورد حمایت مسئولان نیز قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه در حوزه آموزش و تربیت اسلامی باید مرزشکنی علمی صورت گیرد، گفت: در وزارت دفاع بحمدالله اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است لذا معتقدیم باید آموزش و تربیت اسلامی سرلوحه اقدامات و فعالیت ها قرار گیرد تا کارکنان نیروهای مسلح بتوانند با دشمن شناسی به موقع پاسخ دشمنان را بدهند.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با بیان اینکه نظام‌مند کردن حوزه آموزش و تربیت نیز طی سالهای گذشته مدنظر بوده است، ادامه داد: تدوین الگو و مدل مناسب در حوزه آموزش باید مورد توجه جدی مسئولان و متولیان امر باشد چرا که باعث نظام مند شدن کار می شود و سودمندی بسیاری برای سازمان به همراه خواهد داشت.

در این همایش از اساتید نمونه در حوزه های مختلف با حضور رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و مدیرعامل سازمان صنایع الکترونیک ایران تجلیل شدند.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha