کد : 305-1347869      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲ مرداد      تعداد بازدید : 39

با حضور حجت‌الاسلام محمدیان صورت گرفت معارفه حجت‌الاسلام رجالی‌تهرانی به‌عنوان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان تهران

طی مراسمی با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها حجت‌الاسلام رجالی‌تهرانی به عنوان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان تهران معارفه شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان تهران با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مجتمع امام خمینی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

بنابراین گزارش، حجت‌الاسلام رجالی‌تهرانی روز گذشته به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران معرفی شد.

طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در ابتدای این مراسم با اشاره به افتتاح رسمی مجتمع امام خمینی از امروز و همزمان با میلاد امام رضا(ع) گفت: حجت الاسلام طیبی مسئول پیشین نهاد رهبری در دانشگاه آزاد تهران 15 سال است که در جایگاه روحانیت و نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه آزاد قرار دارد و انشاءالله در مراحل بعدی و مسئولیت‌های پیش رو موفق باشد.

طهرانچی در ادامه به ایرادات آموزش عالی هم اشاره کرد و گفت: در دوره‌های گذشته یکی از این ایرادات کلاس محوری بود و دانشگاه آزاد از کلاس محوری به دوره رشد و تعالی گذر خواهد کرد.

* دستورات مسئولان گذشته دانشگاه آزاد مانع فعالیت‌های نهاد رهبری می‌شد

حجت الاسلام طیبی مسؤل پیشین نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان تهران در ادامه این مراسم با اشاره به مشکلات زیادی که در گذشته در دانشگاه آزاد وجود داشت، گفت:  بیشتر این مشکلات به دلیل دستورات کلانی بود که از سوی مدیران صادر و مانع فعالیت‌های ما در نهاد رهبری می‌شد. همکاران ما گاهی مجبور بودند دستورات شفاهی رؤسای دانشگاه را انجام دهند اما وقتی از دستورات کلان فاصله می‌گرفتیم بسیار صمیمی برای همکاری و خدمت اعلام آمادگی می کردند.

وی ادامه داد: افرادی که به عنوان روسای واحدها در دانشگاه آزاد استان تهران خدمت می کردند؛ همکاران نهادی ما بودند یعنی همه ی رؤسای واحدها و معاونین آن ها به نوعی نیروی نهاد رهبری محسوب می شدند.

طیبی خاطر نشان کرد: حجت الاسلام رجالی‌تهرانی مدتی در دانشگاه سراسری بوده‌ و این باعث شناخت وی از محیط دانشگاهی می‌شود که امیدواریم مجموعه مدیریت و روسا با همکاری خود مشکل کمبود نیروی انسانی در دفاتر نهاد را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه باید از طریق کانون‌ها و تشکل‌ها ارتباطات میان سازمانی را گسترش داد، افزود: امیدواریم با همکاری مسؤلان نهاد رهبری و رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد خلأهای قانونی جبران شود.

طیبی اظهار داشت: همکاری و تعامل رؤسای واحدها می تواند یک پشتوانه قوی برای مسئول جدید نهاد باشد. حرمت و جایگاه اصلی شوراها باید مورد توجه باشد که امیدواریم با اهمیت دادن به نظرات افراد مختلف به برنامه و اهداف مدنظر برسیم.

* قلبا به شورایی عمل کردن اعتقاد دارم

حجت الاسلام رجالی‌تهرانی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برای اعتمادی که به وی کردند، گفت:  ما از همکاری با همکاران دانشگاهی و رؤسای واحدها در نهاد رهبری استقبال می کنم و از تجربیات این افراد بهره مند خواهیم شد.

وی ادامه داد: شورایی عمل کردن موضوعی است که بنده قلبا به آن اعتقاد دارم و از نظرات دیگران بهره می برم که بتوانم به وظیفه خود به عنوان تکلیف عمل کنم.

مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تصریح کرد: به دنبال هر تغییری انتظار می‌رود که رشد و تعالی در برنامه‌ها اتفاق بیفتد و من هم در این راه سعی می‌کنم از تجربیات همکاران دانشگاه تهران و همکار قدیمی‌ام حجت الاسلام کلانتری کمک بگیرم تا به اهداف مدنظر دست یابیم.

حجت الاسلام رجالی‌تهرانی در خاتمه سخنانش اظهار داشت: در رویکرد جدید دانشگاه آزاد حرکات مبارکی را شاهد هستیم که از بدو تأسیس دانشگاه همه انتظار داشتند که در این دانشگاه دانش و تربیت با هم آموزش داده شد و این امر با تکیه بر مدیریت جدید تحقق می‌یابد چون مدیریت جدید به مسائل فرهنگی توجه ویژه ای دارد.

انتهای پیام/

فناوری برتر نانو از نگاه مقام معظم رهبری
۱۳۹۸/۷/۱۵
فناوری برتر نانو از نگاه مقام معظم رهبری
بازدید : ٣٦
روحانی: انتقاد از دولت بی‌هزینه و توأم با جایزه و تشویق بوده است
۱۳۹۸/۶/۲
روحانی: انتقاد از دولت بی‌هزینه و توأم با جایزه و تشویق بوده است
بازدید : ٣٨
رؤسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی منصوب شدند
۱۳۹۸/۴/۳۱
رؤسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی منصوب شدند
بازدید : ٤٩
سیدحسن خمینی: جوانان منطقه خواب بدخواهان را آشفته کرده‌‌اند
۱۳۹۸/۴/۱
سیدحسن خمینی: جوانان منطقه خواب بدخواهان را آشفته کرده‌‌اند
بازدید : ٥٧
نظر شما :
captcha