کد : 305-1350107      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور      تعداد بازدید : 40

ترقی در گفت‌وگو با فارس: سخنان مولاوردی زمینه‌سازی جنگ رسانه‌ای بیشتر علیه جمهوری اسلامی است

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با اشاره به مصاحبه شهیندخت مولاوردی با آسوشیتدپرس گفت:نباید بحث‌های داخل خانواده را برای بیگانگان باز کنیم و با اظهارات‌مان، جنگ رسانه‌ای بیشتر علیه جمهوری اسلامی را زمینه‌سازی کنیم.

حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات ساختارشکنانه شهیندخت مولاوردی در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس، مبنی بر ناهماهنگی بین قوای داخلی درباره مسائل حقوق شهروندی، گفت: اصولاً یک مسئول دولتی، در مصاحبه با رسانه‌‌های خارجی نباید مسائل داخلی کشور، خصوصاً اختلافات بین قوا را وسیله خوراک بیگانگان قرار دهد.

وی افزود: طبیعتاً اظهارنظرهای هماهنگ با بیگانگان و سندسازی توطئه‌هایی که علیه جمهوری اسلامی توسط اپوزیسوین و مخالفان نظام انجام می‌شود، بازی کردن در پازل دشمن به حساب می‌آید.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه ما در مقابل دشمنان و بیگانگان باید یک‌پارچگی و انسجام خود را حفظ کنیم، تصریح کرد: نباید بحث‌های داخل خانواده را برای بیگانگان باز کنیم و بهانه‌ای برای توطئه بیشتر علیه کشور به دست آن‌ها بدهیم و با اظهارات‌مان، جنگ رسانه‌ای بیشتر علیه جمهوری اسلامی را زمینه‌سازی کنیم.

ترقی ادامه داد: خدشه وارد کردن به محاکم قضایی ایران توسط عواملی از قوه مجریه در پیش بیگانگان و در روزنامه‌ها و مطبوعات خارجی، نوعی خیانت به نظام و جمهوری اسلامی تلقی می‌شود و کسانی که در قوای مختلف حضور دارند، مجاز نیستند به تصمیمات قوای دیگر در پیش بیگانگان خدشه‌ای وارد کنند، چرا که قوا بر اساس قانون عمل می‌کنند.

وی با اشاره به اظهارات شب گذشته مولاوردی در گفت‌وگو با فارس مبنی بر اینکه فایل صوتی مصاحبه با آسوشیتدپرس را عیناً منتشر می‌کنم، گفت: اگر سخنانی که به خانم مولاوردی منتسب شده، صحت داشته باشد، هم دولت باید با وی برخورد کند و هم دستگاه قضایی به خاطر تشویش افکار عمومی با ایشان برخورد کند و نباید اجازه بدهند فردی در داخل دستگاه دولت و با عنوان مشاور رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی، کاملاً مطابق نظر خارجی‌ها راه دولت را از بقیه قوای کشور جدا کند و خودش را محبوب خارجی‌ها و غربی‌ها و دشمنان انقلاب نشان دهد و دستگاه قضایی کشور و سایر دستگاه‌ها را مقصر تلقی کند.

عضو حزب مؤتلفه تصریح کرد: به نظر می‌رسد این نوع اقدامات، بیشتر برای جلب اعتماد غربی‌ها و دشمنان انقلاب صورت می‌گیرد و کاملاً اقدامی خلاف مصالح و منافع ملّی است.

انتهای پیام/

شهیندخت مولاوردی: در «بلک‌لیست» دولت نهم و دهم بودم
۱۳۹۶/۱۱/۲۸
شهیندخت مولاوردی: در «بلک‌لیست» دولت نهم و دهم بودم
بازدید : ٤٨٣
عزت‌ شاهی: هیچ‌گاه تصور نمی‌کردیم رژیم شاه در زمان حیات ما تغییر کند
۱۳۹۶/۱۱/۱۵
عزت‌ شاهی: هیچ‌گاه تصور نمی‌کردیم رژیم شاه در زمان حیات ما تغییر کند
بازدید : ٢٩٤
میرسلیم: فرصت ۴ساله روحانی از دست رفت|علت شورش‌های کارگری در دولت سازندگی اشرافی‌گری مسئولان بود
۱۳۹۵/۱۲/۲
میرسلیم: فرصت ۴ساله روحانی از دست رفت|علت شورش‌های کارگری در دولت سازندگی اشرافی‌گری مسئولان بود
بازدید : ٣٧١
یونسی: رعایت حقوق شهروندی ژست انتخاباتی نیست
۱۳۹۵/۹/۳۰
یونسی: رعایت حقوق شهروندی ژست انتخاباتی نیست
بازدید : ٣٠٦
نظر شما :
captcha