کد : 305-1396739      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۸ بهمن      تعداد بازدید : 18

استقبال کاخ کرملین از پیشنهاد ایلان ماسک برای گفتگو با پوتین | خبرگزاری فارس

کاخ کرملین از پیشنهاد ایلان ماسک برای مصاحبه با رئیس جمهور روسیه استقبال کرده و خواستار ارائه جزئیات این پیشنهاد شدند.

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، کاخ کرملین اعلام کرد پیشنهاد ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلای آمریکا و به عبارتی پولدارترین فرد جهان، برای گفتگو با ولادیمیر پوتین بسیار جذاب است.

ماسک دو روز پیش با تگ کردن اکانت کاخ کرملین پیشنهاد داده بود تا با پوتین در بستر نرم افزار شبکه اجتماعی کلاب هوس چت کرده و گفتگو کند.

بنیانگذار تسلا که در حال حاضر ثروتمندترین فرد جهان است، در یک توئیت دیگر نوشت که گفت و گو با شما افتخار بزرگی خواهد بود.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین، نیز در جمع خبرنگاران گفت: به طور کلی این یک پیشنهاد فوق‌العاده جذاب است اما ما باید بدانیم که ماهیت این پیشنهاد چیست. ما نخست باید آن را بررسی کنیم و سپس به آن واکنش نشان خواهیم داد.

نرم افزار کلاب هاوس، سال گذشته و در سان فرانسیسکوی آمریکا شروع به کار کرد و فعالیت آن به گونه‌ای است که کاربران آن باید پیش از آنکه وارد این نرم‌افزار شوند، از سوی اعضای حاضر در آن دعوت شوند. 

پسکوف می‌گوید: ما باید اول در این باره کنکاش کنیم. پوتین به صورت شخصی از شبکه‌های اجتماعی استفاده نمی‌کند و اکانت شبکه اجتماعی ندارد. 

رئیس جمهور کنونی روسیه پیشتر افسر سازمان اطلاعات روسیه، «KGB»، بوده و قبلا گفته بود که اینترنت یک پروژه سازمان اطلاعاتی مرکزی آمریکاست و به همین خاطر سال‌هاست که با دیده شک و تردید به بستر اینترنت و فناوری‌های مدرن نگاه می‌کند.

انتهای پیام/

 

در آخرین مناظره ترامپ و بایدن چه گذشت؟
٠٥:١٦
۱۳۹۹/۸/۳
در آخرین مناظره ترامپ و بایدن چه گذشت؟
بازدید : ٢٠٢
اولین مناظره «جو بایدن» و «دونالد ترامپ»
۱۳۹۹/۷/۹
اولین مناظره «جو بایدن» و «دونالد ترامپ»
بازدید : ٥٢٤
نیویورک‌تایمز| سند توافق ایران-چین ضربه سنگینی به سیاست‌‌های ضدایرانی ترامپ است
۱۳۹۹/۴/۲۲
نیویورک‌تایمز| سند توافق ایران-چین ضربه سنگینی به سیاست‌‌های ضدایرانی ترامپ است
بازدید : ٥٠١
چامسکی: ترامپ بدترین جنایتکار تاریخ است
۱۳۹۹/۴/۴
چامسکی: ترامپ بدترین جنایتکار تاریخ است
بازدید : ٦٠٥
نظر شما :
captcha