• تولیدات پورتال
  • گالری تصاویر
  • ویدئوهای جنجالی
اخبار و تازه ها
مرتب سازی مناظره ها
مهمترین وظیفه رئیس جمهور بعدی را چه میدانید؟
حل مشکلات اقتصادی ومسکن
55%
 
اجرای عدالت ورسیدگی به محرومان
20%
 
ادامه روند مذاکرات ورفع تحریم
10%
 
گسترش آزادی های اجتماعی وتوسعه سیاسی
15%
 
کد : 305-1462637      تاریخ ایجاد : ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ شهريور      تعداد بازدید : 19

آغاز واکسیناسیون خانواده کارکنان شهرداری/ جزئیات واکسیناسیون در بوستان گفتگو | خبرگزاری فارس

مدیرعامل شرکت شهر سالم از آغاز واکسیناسیون خانواده کارکنان شهرداری خبر داد و گفت: در بوستان گفتگو بزودی در دو شیفت با ظرفیت روزانه 14 تا 15 هزار نفر امکان واکسیناسیون عمومی وجود دارد.

حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره روند واکسیناسیون و اقدامات انجام گرفته توسط شهرداری تهران اظهار داشت: مجموعه شهرداری دارای نیروهایی است که در معرض ابتلا به کرونا قرار دارند که رانندگان اتوبوس و پرسنل میادین میوه و تره‌بار از جمله این افراد هستند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه روند واکسیناسیون در زیرمجموعه‌های شهرداری به خوبی در حال انجام است و به زودی سرعت در این راستا بیشتر خواهد شد، گفت: علاوه بر کارکنان شهرداری شهروندان می‌توانند به پایگاه‌های ما مراجعه کنند و روزانه 1200 تا 1500 نفر از کسانی که پیامک از وزارت بهداشت پس از ثبت‌نام دریافت واکسن داشته‌اند فقط به مجموعه بعثت مراجعه کرده و آنجا واکسینه می‌شوند و اگر پایگاه‌های دیگر را در نظر بگیریم آمار بسیار بیشتر است.

مدیرعامل شرکت شهرسالم تهران گفت: روزانه نیز 3 تا 5 هزار نفر در سه تا چهار پایگاه مانند پایگاه‌های بهشت، بعثت و تیم‌های سیار واکسن دریافت می‌کنند.

چوبینه به بازدید اخیر شهردار تهران جهت بررسی روند واکسیناسیون توسط شهرداری تهران اشاره کرد و گفت:‌به پیشنهاد علیرضا زاکانی طی روزهای آینده بوستان گفت‌وگو جهت انجام واکسیناسیون عمومی آماده خواهد شد و در دو شیفت با ظرفیت روزانه 14 تا 15 هزار نفر انجام واکسیناسیون صورت می‌گیرد.

وی گفت:‌این اقدام با حمایت تیم‌های داوطلب و دانشگاه‌های علوم پزشکی به ویژه علوم پزشکی تهران انجام خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرسالم تهران با اشاره به اینکه از امروز نیز واکسیناسیون خانواده پرسنل کارکنان شهرداری تهران آغاز شده است، گفت: البته لیست خانواده‌ها تکمیل نشده و تا این قضیه از سوی معاونت منابع انسانی محقق شود زمان‌بر است.

چوبینه بیان داشت:‌اگر کارکنان شهرداری تهران را 700 هزار نفر در نظر گیریم و میانگین اعضای خانواده برای هر نیرو سه نفر باشد پیش‌بینی می‌کنیم حدود 250 هزار نفر واکسن در این زمینه نیاز داریم.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه واکسیناسیون رانندگان اتوبوس و تاکسی و راهبران مترو نیز به خوبی در حال انجام است گفت:‌اقدامات لازم توسط شهرداری تهران و زیرمجموعه‌های مربوطه انجام گرفته است.

انتهای پیام/

نظر شما :
captcha