۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت | اِلأَحَّد ٦ شعبان ١٤٣٩ | Sunday, April 22, 2018
کد : 305-17548      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۰ شهريور   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۰ شهريور    تعداد بازدید : 678

بررسی عملکرد تامین اجتماعی درمناظره

برنامه «مناظره» این هفته با حضور موافقان و مخالفان مصوبه اخیر مجلس درباره تامین اجتماعی را به بحث می‌گذارند؛ همچنین عملکرد سازمان تامین اجتماعی در پاسخگویی به توقعات مردم در این برنامه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش مشرق به نقل از تسنیم، پنجمین برنامه «مناظره» با حضور پنج مهمان برگزار می‌شود که در جمع آنها اسامی تعدای از نمایندگان موافق و مخالف مصوبه اخیر دیده می‌شود.

محمدرضا پورابراهیمی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، رحمت اله حافظی، مدیر عامل اسبق سازمان تامین اجتماعی، حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور، محمدحسین قربانی، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و حسن کامران دستجردی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مهمانانی هستند که در برنامه این هفته با یکدیگر مناظره می‌کنند.

بر اساس مصوبه‌ای که اخیرا در مجلس به تصویب رسیده بیمه‌شدگان در صورت داشتن شرایط سنی و تنها یک ماه سابقه پرداخت حق بیمه، امکان پرداخت مابه‌التفاوت حق بیمه ده ساله خود و بازنشستگی را پیدا می‌کنند. با این مصوبه افراد با پرداخت کردن حداقل 10 سال حق بیمه می‌توانند مانند سایر بازنشستگان و مستمری بگیران از مزایای خدمات درمانی رایگان استفاده کنند.

«مناظره» به تهیه کنندگی سعید نبی و با اجرای مرتضی حیدری عصر جمعه 22 شهریور ساعت 16 و 30 دقیقه الی 19 از شبکه یک سیما نمایش داده می‌شود.
نظر شما :
captcha