پورتال مناظره و گفتگو
کد : 305-1300612      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۹ بهمن تعداد بازدید : 193
عضو تیم ملی فوتسال در گفت‌وگو با فارس: جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۶ را به دست آوردیم/ بازی با ویتنام بسیار حساس است
بازیکن تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران پس از بُرد مقابل قرقیزستان گفت: با این پیروزی جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۶ میلادی کلمبیا را کسب کردیم.

«محمدرضا سنگ سفیدی» عضو تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند با اشاره به برد در مقابل تیم فوتسال قرقیزستان گفت: با این برد توانستیم جواز حضور در جام جهانی 2016 میلادی کلمبیا را کسب کنیم.

سنگ سفیدی افزود: خدا را برای این برد شکر می‌کنم و از مردم ایران برای دعای خیر نیز تشکر می‌کنم.

وی اظهار داشت: قرقیزستان هم تیم خوبی بود و در مقابل این گونه تیم‌ها که‌ شناختی از آن‌ها نداریم بازی یک مقدار مشکل است.

سنگ سفیدی ادامه داد: بعد از اولین گلی که به تیم فوتسال قرقیزستان زدیم بازی را به دست گرفتیم و خدا را شکر که با نتیجه خوبی هم بازی را بردیم.

سنگ سفیدی با اشاره به حریف بعدی ایران گفت: بازی بعدی ما با ویتنام است که مسلما این بازی دارای حساسیت بالایی است ویتنام توانست ژاپن را ببرد و نشان می‌دهد که این تیم دارای پتانسیل بالایی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما برای قهرمانی مبارزه می‌کنیم و همه تیم‌ها برای ما مهم هستند و در این مورد ما هیچ تیمی را ضعیف نمی‌دانیم.

تیم ملی فوتسال ایران روز چهارشنبه 17 فوریه (28 بهمن) ساعت 19 به وقت تاشکند در ورزشگاه «ازبکستان» به مصاف تیم ملی قرقیزستان رفت و این تیم‌ را با نتیجه 7 بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت.

تیم ملی فوتسال ایران روز جمعه 19 فوریه (30 بهمن) در بازی نیمه نهایی ساعت 19 به وقت تاشکند در ورزشگاه «ازبکستان» به مصاف تیم ملی ویتنام می‌رود.

رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا از تاریخ 21 بهمن تا 2 اسفندماه سال 1394 (از تاریخ 10 تا 21 فوریه سال 2016 میلادی) با حضور 16 تیم در ورزشگاههای «ازبکستان» و «یونیورسال» واقع در منطقه «یونس آباد» شهر تاشکند برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ح