لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٢:١٢
بخش 1 | آنهایی که میگویند فوتبال ناپاک است، خودشان ناپاکند! | گفتگو با آقای دادکان در خط قرمز
١٢:٥٢
بخش 2 | آنهایی که میگویند فوتبال ناپاک است، خودشان ناپاکند! | گفتگو با آقای دادکان در خط قرمز
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 2
علی  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۰ آذر
0
1
پاسخ
اگر کسی بدون مطالعه وتحقیق در موردهر چیزی نظر بده میتونیم بگیم قضاوتش نادرسته ،در مورد فوتبال به اندازه کافی تحقیق صورت گرفته وثابت شده دنیای فوتبال، یک مافیاست که از مافیای مواد مخدر هم خطرناکتر است . آقای رئیس تعصب بی مورد برای سن وسال شما جایزنیست بهتره منطقی تر قضاوت کنی . اگه اعتباری که صرف فدراسیون فوتبال میشه صرف کودکان بزهکار میکردیم شاید تا الان هزار نخبه تربیت کرده بو.دیم ، شمابه وجدان خودتان مراجعه کنید چرا دستمزد یک فوتبالیست چند صد برابریک جراح قلب وعروق با آنهمه استرس است ؟؟؟فوتبال یک ورزشه فقط باید به این دید بهش نگاه کرد و نباید یک غول از فوتبال درست کنیم.
captcha
مهدی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۸ آذر
0
3
پاسخ
با سلام و خسته نباشید
جمعه شب برنامه خط قرمز قرعه کشی داشت که من شرکت کردم.مجری برنامه شماره تماس منو اعلام کرد به عنوان یکی از برندگان, متاسفانه کسی با من تماس نگرفت!
09380215664
خیلی سخت تونستم این سایتو پیدا کنم اگر امکانش هست یه جوری بهم خبر بدید.
(15/9/92)
ممنونم
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
جمعه شب و پس از برگزاری قرعه کشی جام جهانی محمد دادکان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و رئیس سابق فدراسیون فوتبال مهمان برنامه خط قرمز از شبکه 2 بود . با توجه به شناختی که از حاج محمد دادکان داریم قطعا او از خط قرمز ها عبور خواهد کرد و پشت پرده های فوتبال را که خیلی ها از مطرح کردن آن بیم دارند شنیده خواهد شد همچنین در سالهای گذشته یکی از سوالاتی که همیشه از وی پرسیده شده در مورد پرسپولیس بوده که نظرات او درمورد باشگاه محبوبمان شنیدنی است.
 
باتوجه به اتمام لیگ برتر فوتبال عملکرد سازمان لیگ را چگونه ارزیابی میکنید
خوب
29%
 
متوسط
14%
 
ضعیف
56%